Říjen 2016

Dva a půl roku nečinnosti

6. října 2016 v 10:52 | Michaela |  Michaela
Ahoj všem,

nebyla jsem tady opravdu dlouho. Cca dva a půl roku. Nebyl čas, vše se změnilo a i já jsem toho chtěla hodně změnit. Ale stále jsem myslela na všechny, kteří mě tady dlouho podporovali.

Nedávno jsem si na svůj blog vzpomněla a celý jsem si ho pročetla. Každý článek. Když to čtu, divím se sama sobě, že jsem byla tak blbá!! :D Úplně se za sebe stydím, co jsem před lety dělala, jak jsem byla hloupá a naivní...
Teď, když mi je 22 let (no jo, dospělá holka.. :D), vidím to všechno trochu jinak. Hlavně se toho hodně změnilo.

  • V červenci roku 2014 jsem se odstěhovala od rodičů do bytu mého kamaráda (viz. poslední článek). Žila jsem v něm úplně (skoro) sama rok a půl.

  • Také v červenci roku 2014 jsme se rozešli s panem V. (no spíš on se mnou). Byli jsme spolu rok a půl. Pak jsme se ještě nějakou dobu vídali, jako kamarádi s výhodama :D pár měsíců jsem byla sama, už mě to nebavilo.

  • Na podzim roku 2014 jsem potkala jednoho super kluka. Chvilku jsme se spolu vídali jen jako kamarádi, ale v listopadu 2014 jsme se dali dohromady :) S panem M. jsem ještě teď, bez cca měsíce už dva roky :) Jsme spolu šťastní, skvěle si rozumíme (jsme oba stejný magoři :D)

  • Můj současný přítel pan M. bydlí u rodičů v baráku v jiném městě, než jsem bydlela já. Od ledna tohoto roku jsem se tam nastěhovala k němu, protože v bytě, kde jsem do té doby bydlela, to přes zimu prostě nešlo. Mělo to být dočasné bydlení, ale jsem tam už přes 9 měsíců a vypadá to, že ještě chvilku budu :D

  • Stále jsem ve stejné práci. Skoro 3 roky :) Dělám něco jiného, než na čem jsem tady začínala. Tato pozice je dost psychicky náročná, chodím občas domu naštvaná a vyřízená. Navíc "šéfuju" několika chlapům. Ale zatím mě to baví asi nejvíc ze všeho, co jsem si tady zkusila :)

  • Před 2,5 lety jsem vážila cca 66 kg. Od té doby, co jsem s přítelem, tak jsem strašně přibrala. Viděla jsem to na sobě, ale bála jsem se jít na váhu. Když jsem se k tomu odhodlala někdy začátkem tohoto roku, málem to se mnou seklo... 85 kg!!! Tolik jsem nikdy neměla. Teď mám tak 83 kg, ale je to hrozný. Někdy koncem ledna/začátkem února jsem začala chodit cvičit. 2x - 3x do týdne na K2 hiking. Super cvičení :) Moc jsem nehubla na váhu, ale prý to na mě bylo vidět :) od června jsem přestala chodit, protože ve vedru bych zkolabovala a navíc jsem byla každou chvilku nemocná. Teď zase začínám chodit :)

  • Můj přítel miluje výlety, turistiku. Tak jsem kvůli tomu začala také chodit. Hodně nás baví hory, letos jsme byli v Tatrách, na Šumavě, v Krkonoších... Většinou si myslím, že tam chcípnu :D

Tak to je asi tak pro začátek vše. Chtěla bych se tomu tady zase začít víc věnovat, dřív mi to v hubnutí aspoň trochu pomáhalo.

Tak se mějte hezky, já jdu makat :D