Prosinec 2013

9. prosince

9. prosince 2013 v 19:40 | Michaela |  My diet
Ahoj berušky,
tak Vánoce se nám blíží.. až moc rychle :D a já z toho mám deprese protože nevím co koupit miláčkovi, bráškovi a tátovi :D pro mamču a bráchu už mám :D už jsem měla první dárky 5. prosince :D takže to u mě není vůbec normální :D vždy první dárky týden před štědrým dnem nejdřív :D jsem prostě dobrá :D ale nevím co miláčkovi, tátovi a malýmu 8letýmu bráchovi.. prosíííííím poraďte :D

Nějak mi blbne blog.. Vám taky nebo jsem v tom zase sama? Včera jsem psala článek a nějak se mi tady nechce ukázat hajzl jeden :D ale je tam :D nechápu už :D i komentáře mi blbnou :D Chjoooo co to je..

Tak dneska jsem musela zase vstávat, abych byla na 7 v práci.. pondělí ráno - strašnej chaos :D musela jsem dodělávat věci za celej listopad :D mám to mít do konce týdne a zítra už by to mělo být :D To vstávání mě zabije :D a to tam chodím teprve druhý týden a navíc je teprve pondělí!!! :D Už chci zase pátek :D

A taky už se chci vidět s miláčkem.. přála bych si aby zítra přijel.. tak snad.. a ještě víc bych si přála být s ním celý víkend, jet tam.. snad to už nějak domluví :)

Dneska jsem si po dlouhé době koupila zase jablečný ocet :) nesnáším cokoliv tekutého jablečného.. jak džusy, mošt, alkohol atd.. jen tohle mi nevadí :D nechápu :D dřív jsem to často pila ale teď už přes rok ne, protože to došlo a já jsem byla táááák líná :D tak konečně ho mám doma a teď to mám namíchané v PETce s vodou a ucucávám :) A taky zase snad začnu pít můj čajík HANNASAKI :) ten mám doma pořád ale nějak na něj zapomínám :D Zítra si ho asi udělám do práce :)

Jdu vás oběhnout a kouknout co u vás je nového po takové době a pak se jdu válet, protože zítra zase vstávání :D
Tak si užijte zbytek večera kočky :)*


Znovu

8. prosince 2013 v 15:33 | Michaela |  Michaela
Ahoj holky moje milovaný,
zase jsem tady dlouho nebyla. Ale bylo to moc složitý a bylo toho hodně.

Tak například po dlouhém hádání s mámou jsme došli k tomu, že až si najdu práci, můžu skončit se školou. Tak jsem měsíc a půl hledala práci a od 2.12. pracuji jako administrativní pracovnice v jedné společnosti, která se zabývá mezinárodní kamionovou dopravou :) školu už mám ukončenou - z důvodu těhotenství :D to byl táty nápad, nevěděla jsem co tam napsat tak to táta vymyslel (samozřejmě že to není pravda) :D Strašně se mi ulevilo, protože jsem neudělala několik předmětů, protože jsem tam nechodila, tak by mě na konci roku vyhodili :D

S miláčkem jsem pořád, ale máme to takový složitější a občas trochu hádavý.. ale je to pořád krásný, jen se vidíme hodně málo a mě se samozřejmě strašně stýská.. Chápu, že většinou za to nemůže, ale prostě mě to mrzí a třeba by s tím i něco dokázal udělat.. snad to bude lepší..
Chci se totiž do půl roku odstěhovat.. někde si pronajmout malej byteček :) budu tam bydlet sama, jen já.. ale přítel tam bude jezdit alespoň na víkendy a občas i v týdnu, ale to málo, protože chodí ještě do školy a to v jiném městě a navíc většinou má po škole brigády. Ale věřím, že tím by se to mohlo víc zlepšit, protože budeme mít víc prostoru, kde se vídat :) U nás to teď nejde, v malém bytě v tolika lidech a u něj nemůžeme být pořád..

Další zpráva - je ze mě pirát silnic :D udělala jsem řidičák :D a to hned poprvé :D test na 100 % :D nechápu to ještě teď :D Takže holky pozor, protože děda mi občas bude půjčovat auto, až bude suchá silnice :D

Jinak jsem zase strašně přibrala a lidi už do mě kvůli tomu začínají rejpat.. hlavně moje máma.. dneska se do mě hodně pustila a bylo to od ní až moc hnusný.. ale zakazuje mi držet diety, hlídá mě a cpe mě tučnýma sr**kama.. až se odstěhuju tak to bude dietka :)

Budu se snažit, být tu častěji, tak snad to vyjde :)

Užijte si zlatíčka zbytek víkendu a doufám, že se máte krásně :)*