Říjen 2013

9. října

9. října 2013 v 20:21 | Michaela |  My diet
Ahoj holky,
tak jsem zase tady :D
Poslední dny jsou takový divný, rozhádaný.. pořád se hádám s mámou.. Nelíbí se jí, že nechci chodit do školy a já jí samozřejmě ustupuju. Mám toho fakt dost! K tý škole mám tak velkej odpor, že to nejde už.. Ale musím hold vydržet.. Nebaví mě to hádání.

Možná budu mít brigádu. Na noční směny ve skladu :D bude to zajímavý jestli to vyjde :D

Včera jsem byla u kožní doktorky, protože mi pořád padají vlasy. Jediný co mi docela pomohlo byl laser. Tak od zítřka na něj zase chodím :) ale je to placený, takže se máma docela vztekala :D jinak mám zase tu vodu na předpis.. tu mám vlastně pořád a taky mi aspoň malinko zabírá :) a pak ještě šampon proti padání :)

Mám strašnej strach. Dneska nebo zítra bych to měla dostat a pořád nic. Už minulý měsíc jsem jen tak lehce špinila. Dělala jsem si minulý měsíc test, ale ne ráno a ještě k tomu trochu blbě.. a byl negativní. Přemýšlím, že si zítra asi koupím dva testy, protože to nevydržím do rána, tak si hned udělám jeden a asi ráno druhej nebo já nevím.. docela mám nervy kvůli tomu.. navíc i to jak přibírám :D asi už si začínám vymýšlet :D Ale už mě trochu pobolívá bříško :D

Sakra já žeru jako prase :D to není možný :D nééé ale musím uznat, že už to bylo i horší a není to tak hrozný, ale lepší by to mohlo být :)

Máma na mě včera řvala, že mi nebude platit laser, že se prý mám nechat ostříhat :D ale to se mi samozřejmě nelíbí :D jenže teď jsem nad tím začala dost přemýšlet :D ale vím že už takhle vypadám jako debil a s těma krátkýma vlasama budu vypadat jako větší debil :D Tak to zatím nechám být :D

Tak si úžívejte krásný středeční večer :) Já se budu zatím snažit dostat se z miláčka jak to bude tento víkend :D


6. října

6. října 2013 v 22:23 | Michaela |  My diet
Ahoj zlatíčka,
zase jsem několik dní nenapsala, ale teď to bylo kvůli tomu, že jsem v sobotu dopoledne řešila svůj problém s podvodnou brigádou a večer jsem odjela k miláčkovi a vrátila jsem se až dneska večer :)
Bylo to tam fakt super :) V sobotu jsme hráli s ním, jeho sestřičkou a jejím přítelem hry.. Skončili jsme u hry Dostihy a sázky až někdy kolem půlnoci :D
Dneska musel odejít miláček na pár hodin na brigádu, takže jsem si chvilku povídala s jeho maminkou a pak několik hodin se sestřičkou. Pak jsem před ní prokecla, že mám problém s tou brigádou tak to začala řešit taky a pak přišla i jeho maminka a dost mi s tím pomohli :) sepsali se mnou ukončení tý smlouvy a když budu mít dál problémy tak mi pomůžou i dál :) Jsem tak ráda, že je mám :)

Tak sice mám ještě hnusnej kašel, ale rýmička už celkem dobrý, tak snad to bude brzo dobrý úplně :) V sobotu do mě miláčkovo maminka lila bylinky, aby mi bylo líp a vážně jsem po tom přestala tak moc kašlat :)

Jedla jsem tam sice ne moc zdravý jídla, ale jím tam docela málo, takže to snad nebude tak strašný.. Teď jsem tam měla například palačinky s nutellou nebo i langoš.. Ale taky jsem tam měla třeba tmavý domácí chléb s tvarohovou pomazánkou :) mňam

Kdo zítra musí do školy stejně jako já zase?? :( :D Chodím tam dva týdny a šíleně mě to už deptá :D už chci skončit :D

Tak se držte krásky a užijte si poslední nedělní chvilky :* Zítra vás oběhnu, dneska už musím jít spát, jsem zničená.


Come back, summer!!

Back!

3. října 2013 v 10:56 | Michaela |  Michaela
Ahoj lásky,
omlouvám se, je toho moc.. prostě ta škola a tak.. Novinky posledních dnů:

1. Brigádu nemám.. je to podvod.. ale zítra to tam musím jít všechno zrušit, protože mě pořád nahání a tak.. a nechci mít potom problémy. Štve mě to, že jí nemám, ale až teď to začalo vylejzat, co jsou vlastně zač, a tohle fakt ne! Například obvolávat lidi a používat k tomu vlastní telefon a sama si to platit.. to nikdy.. to bych víc provolala než si vydělala..

2. Víkend bez miláčka jsem přežila, i když doma jsme se celou dobu hádali.. Řekla jsem mámě, že nechci na školu a ona to zase nemohla rozdejchat.. tak táta mi řekl, ať jdu do práce, že mu stačí že mám maturitu, ale ta máma.. tak je po jejím zatím..

3. V pátek jsme byli s miláčkem a jeho sestřičkou a přítelem v kině :) na Donšajnech :) Docela hezkej film :) Pak jsme šli do hospůdky a další den dopoledne jsme jeli k nim domu :) tam to bylo zase super :) V neděli jsme šli na houby, takže procházka po lese a navíc plnej košík hub (nesnáším je ale sbírání mi nevadí :D). Vůbec se mi nechtělo domu, miluju to tam, i tu rodinu :)

4. "Tchyně" chce poslat přítele na Nový Zéland na rok.. ale až on dodělá školu (za 3 roky - doděláme jí stejně, jestli jí dodělám :D) a až si na to aspoň něco vydělá.. Ona si myslela, že já jet nechci, tak se mě ptala proč ne. Tak jsem jí řekla, že bych jela hned, protože od malička jsem chtěla na nějakou dobu vypadnout do ciziny :) Tak to měla radost, že můžu jet s ním :D Hned bych jela :) I on mi řekl, že mě tam chce s sebou :) Ale to je ještě hodně daleko, ani nevíme, co bude..

5. Nějak mi hubnutí nejde!!

6. Jsem nemocná :( Teda jen nachcípaná, rýmička, hodně hnusnej kašlíček, ale nejsem chlap, to zvládnu přece :D :D Chytila jsem to od miláčka, který minulý týden na to stejný co mám teď já umíral doma a nemohl si ani sám udělat čaj skoro :D typickej chlap no! :D

Pořád se mě všichni ptáte na přítele, na to jak jsme spolu dlouho, proč se moc nevýdáme atd.. tak vám to sem napíšu :)
Dneska je to přesně 8 měsíců, co jsme spolu Poznali jsme se přes net a líbilo se mi na něm, že je jiný než ostatní kluci. Všichni ostatní se semnou chtěli hned druhý den sejít a tahali mě do postele. On takový nebyl. Psali jsme si spíš jako kamarádi a já ani nevěřila, že z toho bude něco víc, i když jsem tak trochu tajně doufala. Asi po 3 týdnech každovečerního psaní za mnou přijel. Prý jsem se mu od začátku líbila, ale bál se aby něco nepokazil, proto se bál cokoliv zkusit. K večeru se nakonec překonal :D a tak jsme spolu začali :) Už od začátku to ale pro mě nebylo lehký, protože jsem byla zvyklá, že bejvalej byl se mnou skoro denně.. Ale protože já jsem z Ústí nad Labem a přítel z malé vesničky 30 km odsud a do školy už v Ústí nechodí, ale chodí do Děčína, tak se moc nevídáme. Dříve jsme se viděli tak 2x do týdne, někdy i 3x, ale teď má po škole brigády, tak už je to jinak a možná i líp. Přes týden spolu nejsme, jsme spolu až o víkendu, ale celý víkend. Většinou od pátku nebo od soboty až do neděle. Většinou já jsem u nich :) To, že nejsme spolu často, tak mi to ty víkendy vynahrazují :) jsme spolu celou dobu a je to hodně krásný :) I když mi to skoro neříká, tak mi ukazuje, že mě má rád :* jsme si vzácnější a hodně se na sebe těšíme a i tak se vůbec nehádáme :) jako už asi 3x proběhla taková výměna názorů, ale do hádky to mělo daleko.. promluvili jsme si o tom a v klidu to vyřešili :) On je pro mě prostě ideální kluk, kterého jsem roky hledala :) i náš věkový rozdíl mi nevadí, i když občas to lidi nechápou (a to je jen o rok mladší než já :D). Tak doufám že vám tohle stačilo :)

Tak se mějte krásně berušky a užívejte si slunečných dnů! :*