Srpen 2013

23. - 27. srpna

28. srpna 2013 v 10:20 | Michaela |  Michaela
Ahoj kočky,
omlouvám se, že jsem zase nenapsala. Byl tady miláček, ale v neděli jsme jeli k nim a tam jsem byla do pondělí :) a když jsem přijela tak jsem šla rovnou k A. zapíjet, protože udělala opravky z matiky :) no moc jsme nezapíjeli :D

Včera jsem byla celej den s A. Ráno jsme jeli do mojí školy pro potvrzení, pak do její školy pro její potvrzení a pak jsme šli za její mámou do takový jídelny :D ta nám tam hned objednala hranolky.. :D no a pak jsme šli všichni tři nakupovat :D A. si šla totiž vybrat boty :D má hezký :) Pak jsme jeli domu, tam jsem byla chvilku, zahrála jsem si s bráškou PS a pak šla zase k ní :) Zrovna smažila cukeťáčky tak mě pořád cpala :D pak jsme šli venčit a pak zase k ní :)

A když jsem večer přišla, tak jsem řešila s miláčkem důležitou věc :( vymyslel si na pátek akcičku ve vedlejším městě a já jsem totál bez peněz.. jako 70 kč v peněžence mi stačí max na cestu... pořád jsme řešili jestli pojedu nebo ne.. ale tohle je to co nesnáším.. bejvalej chodil pořád někam a podváděl mě všude.. od tý doby nesnáším takový akce, kde je kluk beze mě.. narovinu jsem mu napsala, že jestli nepojedu, že to bude hodně špatný, že třeba budu zlá a tak.. on to nechápe.. ale koukala jsem na ty holky co tam pozval a řekla jsem si, že tam musím prostě být.. tak jsem si půjčila od bratra nějaký peníze tak to snad půjde.. Už večer jsem kvůli tomu dost brečela :( on nechápe že mu sice věřím, ale mám strach že zažiju to stejný zase.. ale naštěstí jsme si to vyříkali..

Tak dneska mám zase autoškolu, to bude zase nuda.. Za chvilku jdu se sebou něco udělat, asi se naložím do vany, ať si na chvilku odpočinu.. Moc jsem toho nenaspala, ty sny byly šílený :(

Tak si krásky užijte den a ať se vám daří :*22. srpna

22. srpna 2013 v 19:55 | Michaela |  Michaela
Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale neměla jsem sílu. Přišla jsem domu docela pozdě a za chvilku padla do postele.
Včera jsem byla v autoškole. Nudáááá.. Z autoškoly jsem jela k A. jí zase doučit matiku, ale vůbec jsme se na to nekoukli :D jen jsme mluvili a mluvili :D a kouřili :D Pak jsem šla domu, ale než jsem tam došla, tak mi napsal kamarád (brácha R.), tak jsem šla ještě na chvilku s ním ven :)

Jinak dneska jsem byla u babči. Tam to bylo zase šílený.. pořád do mě něco cpali..
Pak jsem jela ještě k tetce pro klec pro svojí potkanici :) Tak klec mám ale udělám jí až zítra..

Zítra jdu na plazmu, odpoledne přijde A. ještě kvůli tý matice a pak k večeru přijede miláček a bude u nás na víkend :* Takže napíšu asi v neděli nebo v pondělí :)

Tak si to tady užijte celej ten víkend a ať vám to jde :*


20. srpna

20. srpna 2013 v 19:52 | Michaela |  My diet
Ahoj holky,
tak dneska jsem byla doma a zase jsem si zkoušela hrát na kytaru :D tím jsem vytáčela bráchu, protože on spí do odpoledne a chudáček nemohl spát, protože jsem hrála :D musím se dál učit, už toho moc neumím..

Odpoledne jsem šla s A. zase venčit :) Aspoň něco..

Teď jsou to tak divný, nudný dny.. snad se to zase změní..
Zítra autoškola, ve čtvrtek babča a tetka, musím svojí potkanici sehnat klec a tetka by měla nějakou doma mít :) a v pátek by měl přijet miláček :* Už se na ten pátek moc těším :)

Dneska zase prasáckej den, ještě si musím jít potom zacvičit!! Snad se dokopu


19. srpna

19. srpna 2013 v 20:20 | Michaela |  My diet
Berušky,
tak dnešek byl zase takovej nudnej, hlavně zamračenej. Venku je to prostě hnusný dneska.. Bráška mě pořád zlobil.. :D Na chvilku jsem si po několika měsících vytáhla kytaru, chvilku jsem se snažila hrát :) jenže to mě pořád ten malej hajzlík chodil otravovat :D
Odpoledne jsem byla v autoškole.. nuda jako vždy..

Pořád přemýšlím nad tou holkou.. vím, že s ní nechce být, že k ní nic necítí, že chce být se mnou.. ale prostě to je tak moc nepříjemný.. I to, že se mu jen líbí je tak hrozný, už si zase připadám, že jsem k ničemu.. Ale já budu lepší!! Budu vypadat líp než teď a naučím se mít se ráda a pak to bude všechno jiný :) Musím to zvládnout!!

V sobotu večer jsem šla u miláčka ven před barák kouřit.. no a oni tam mají takový kameny jako schůdky.. a já trubka šla z nich dolu a blbě jsem šlápla (jako jeho máma často.. :D nebezpečný místo prý) a docela mě to začalo bolet nad kotníkem.. doufám, že to brzo přejde :) jsem střevo noo :D

Dneska zase prasáckej jídelníček!! Dík, mami! Je to těžký, když si doma myslí, že zase vůbec nejím tak do mě cpou vše a sledují mě u toho..
Ale aspoň minimální pohyb byl:

120x sedlehy
30x zadek


Paaaaarty :D

19. srpna 2013 v 11:11 | Michaela |  My diet
Ahoj holky,
tak v pátek si pro mě přijel přítel miláčkovo ségry i s ním a se sestřičkou, protože byli v našem městě nakupovat a odvezli mě k nim :) a pak jsme jeli na tu rozhlednu :) pořád jsme měli nějaký problémy :D Třeba zapomněli koupit džus do boule a meloun do ní byl celej bílej uvnitř :D když jsme vyjeli a koupili džus i novej meloun tak jsme zjistili že P. (přítel miláčkovo sestry) si zapomněl dlouhý kalhoty a že jinak zmrzne :D tak jel ještě k mámě jestli tam má něco jeho ještě :D Jinak večer a noc se povedla :) nebyla to ani žádná velká akce, jen spíš popíjení u ohně a pokec :)
Spala jsem s miláčkem v mini stanu :D to bylo děsný :D ještě teď mě bolí záda :D

V sobotu dopoledne jsme jeli k nim domu :) odpoledne jsme udělali malou rodinnou oslavičku pro P., protože měl v týdnu narozky :) Takže dortíčky, bramburky, sýry atd.. :D byla jsem donucená si vzít půlku straciatellovýho dortíku a půlku kremrole :D pak jsem měla ještě nějaký bramburky a nějakej sýr.. Ale bylo to v docela malém množství :) Vlastně od pátku jsem jedla v dost malém množství :) sice mě tam nutí jíst, ale ne pořád jako doma, takže tam pořád hubnu :)

V sobotu večer jsme si s miláčkem povídali.. Nějak z něj vypadlo něco o jiný holce, o sestře jeho kamaráda.. a já hned jestli se mu líbí.. on že vzhledově jo, ale má vypatlanej mozek.. hned jsem se skoro rozbrečela, že já se mu nelíbím ani vzhledově :( Prý to není pravda.. a nechápal, že je to hodně nepříjemný slyšet, že se mu líbí jiná.. i když to hned neznamená, že mě s ní bude podvádět nebo že za ní uteče.. ale i tak.. On nedokázal pochopit, že mě se stalo hodně špatnýho a po tom všem jsem chtěla někoho, pro koho budu ta úplně jediná.. ale tohle prostě nejde..
Tu holku jsem si našla na fb, chtěla jsem vědět jak vypadá.. Teď mám fakt super motivaci jakou jsem ještě neměla.. je hubeňoučká bruneta s hodně dlouhými vlasy, je vidět že se o sebe hodně stará.. ne jako já :( musím být taky taková!! Mrzí mě to fakt hodně, i když vím, že má rád mě, že prý se mu líbím, že je nejšťastnější, že mě má.. Ale už nebudu taková jako do teď!!

Včera večer jsem přijela domu a hned jsem šla s A. a jejím R. na pivo :) Šel i jeho brácha (taky R.). Bylo to fajn, pokecali jsme, dali jsme si 2 piva a pak jsme šli domu :) sice jsme u toho dělali velkej bordel, protože jsme se s R. (bráchou) prali a mlátili pořád :D

Jinak dnešní váha 63,9 kg, ale je to pořád míň než minule.. měla jsem už totiž před cca 10 dny asi tak 65 kg :( aspoň trošku to jde dolu :)

Užijte si den holky, i když je takový zamračený :)*


15. srpna

15. srpna 2013 v 20:38 | Michaela |  My diet
Ahoj,
tak dneska jsem se zase jen válela doma a hrála s bráškou hry na PS :D Ale šla jsem i na chvilku za kámoškou venčit :) Pak jsem ještě měla jít s druhou kámoškou (s tou jak jsem byla včera), ale nakonec se neozvala.. tak třeba jindy

Dneska jsem ještě necvičila, ale musím se dokopat aspoň k tomu břichu a zadku.. jinak dneska jsem se vzbudila a tak mě bolelo břicho a nohy :D nechápu to :D

Ale to kilo dole se pořád drží :) jestli to nebude tím, že jsem dneska půlku noci strávila na záchodě.. to bylo děsný..

Dneska má mamča svátek, takže tady jsou samý čokoládky atd.. hlavně karamelový, který obě milujeme :D to bude těžký :D

Ale naštěstí zítra bych měla odjet :) asi na tu akcičku :) ale nemám moc peněz :( no to je jedno, aspoň se moc neopiju :D Pak možná jedu k miláčkovi, ale v neděli bych tady měla být :)

Tak si to hezky užijte děvčata :)


14. srpna

14. srpna 2013 v 22:16 | Michaela |  My diet
Ahoj holky,
teď jsem začala psát nadpis a málem jsem napsala 14. července :D nějak si neuvědomuju, že už je srpen, že za chvilku končí prázdniny (pro mě nééé :D) a taky léto.. už jsem doma od půlky dubna a od 23. května (to jsem odmaturovala) mě přestaly zajímat datumy atd :D takže se v tom nějak ztrácím :D ani většinou nevím, co je za den :D dnes mám např. úterý :D

Píšu tak pozdě, protože jsem byla s kamarádkou Z. venku :) má nějaký problémy, tak mi psala jestli mám čas, potřebovala se vykecat. Ráda někomu pomáhám, když vím, že můžu a tohle bylo to nejmenší, co jsem pro ní mohla udělat. Navíc na našem sídlišti nebydlí moc dlouho a nikoho jiného kromě "rodiny" tu nezná, jen mě. Tak jsme se hezky prošli, pokecali :)

Berušky, všem vám chci moc poděkovat za podporu. Za dnešní podporu chci poděkovat hlavně Demi :) Došlo mi, že potřebuju motivaci, zamyslela jsem se a znovu si připomněla svojí motivaci. Sice jsem jedla jako prase (jako vždy), ale cvičila jsem! :D pořád tomu skoro nevěřím :D sice málo, ale lepší než nic:

VS model workout: 10-minute Fat-Blasting Circuit
100x sedy lehy
30x zadek
+ lehká procházka (s kámoškou)
+ rychlá chůze (i do velkého kopce)

Aspoň něco.. doufám, že se dokopu k něčemu víc :)


13. srpna

13. srpna 2013 v 19:31 | Michaela |  My diet
Ahoj berušky,
tak dnešek byl takovej nudnej. Dopoledne jsem byla doma, chvilku jsem kecala s tátou. Ale s ním se nedá moc dlouho mluvit, tak jsme si šli po svém.. Pak jsem hrála s bráškou hry a nakonec šla s A. venčit.. prostě takovej nudnej den..

Nevím co bych dneska dál psala. Asi jen to, že už se těším na pátek, protože s miláčkem a jeho ségrou A. a jejím přítelem P. na rozhlednu. Kalbáááá :D bude se tam i spát a budou tam i další jejich kamarádi :D Bude to zajímavý.. chlastali jsme tam jednou, před čarodkama.. ale to nás tam moc nebylo, málem jsme zmrzli a s miláčkem jsme přečkávali noc ve spacáku v rozhledně na betonu :D bylo to zajímavý :D tak jsem na nás zvědavá tentokrát.. teda jen když bude hezky :) ale jsem ráda, že něco podniknem :) a navíc poprvé i s jeho sestřičkou a s jejím přítelem :) oni jsou hodně v pohodě, je mám moc ráda :)

Jinak dneska se mi s jídlem samozřejmě zase nedaří :( Snad zítra to bude lepší.. to jdu navíc zase do autoškoly :D

Užijte si úterní večer kočky a doufám, že se vám daří líp než mně :)

EDIT: zapoměla jsem dodat, že za těch pár dní u miláčka jsem zhubla 1 kg :D sice málo, ale aspoň něco :) asi se tam budu muset nastěhovat :D stejně to zase naberu..
Máma se mi směje, že jsem přibrala 8 kg od podzimu.. to je prý to moje pivo :D ale pivo v tom nehraje tolik jako to že pořád žeru :(


8.-12. srpna

12. srpna 2013 v 18:26 | Michaela |  My diet
Ahoj kočky,
zase jsem tady nějakou dobu nebyla. Ve čtvrtek jsem jela ke kámošce do vedlejšího města a nějak jsem tam zůstala přes noc :D pili jsme, kecali :) celou noc :D vůbec jsme nešli spát a já brzo ráno jela domu a usínala jsem ve vlaku a pak jsem se doma prospala jen necelou hodinu :/

Potom jsem udělala to nejnutnější a jela k miláčkovi :) měla jsem jet včera zpět, ale zůstala jsem tam do dneška :) V pátek bylo hnusně, tak jsme se jen váleli a koukali na filmy :) a brzo jsem usnula, protože jsem noc předtím nespala vůbec.. ale držela jsem asi do půlnoci. Ráno jsme se vzbudili těsně po 6. Jsem myslela že umřu.. Ten den jsme sbírali rybíz na marmelády a pak jsme vařili a váleli se. Nakonec jsme jeli pro miláčkovo ségru do práce (hospůdky), kde měla hrát jeho teta. Ale nic se tam nekonalo, bylo to už zavřený, tak nás jeho ségra vzala dovnitř na pivko :D

V neděli jsme zase pomáhali jeho mamince s vařením a pak jsme šli na procházku po loukách a lesích tam u nich :) Potom jsme šli na pivo s jeho dvouma kamarádama :D debilové dva vyhulený :D ale byla sranda :D

Dnes jsme se jen váleli a pak seděli s jeho sestřičkou a jejím přítelem venku a kecali jsme :) pak mě jeho maminka vezla domu :) tenhle víkend jsem si s ní hodně pokecala a probrala moc věcí :) Chtěla abych tam byla ještě dýl, škoda že už to nešlo..

Dneska jsem měla být v autoškole a nějak se mi nechtělo :D a stejně bych to nestihla.. tak ve středu :)

Zase jídelníčky jak prase:

Sobota 10.8.
9:00 palačinky s marmelédou (3 ks)
13:30 topinky se sýrem
15:00 těstovinový salát s kuř. masem

Pití: voda, voda, voda, kafe s mlékem, 0,3 l radler grapefruit
Pohyb: s ním :*

Neděle 11.8.
13:00 kuřecí vývar (mistička)
14:00 bramborová kaše + řízek + zeleninový salát
21:00 kuřecí vývar (mistička)

Pití: voda, kafe s mlékem, 3 piva (sakra)
Pohyb: procházka (chvílema dost do kopce a blbej terén), s ním :*

Tak jsem to sice pos***a, ale na to, že jsem byla u miláčka, tak to bylo dobrý, protože tam by mě pořád něčím cpali..

Doufám, že vy jste si víkend užili taky krásně :) během večera vás oběhnu :)


7. srpna

7. srpna 2013 v 20:55 | Michaela |  My diet
Ahoj kočky,
tak dnešní autoškolu mám úspěšně za sebou :D jezdila jsem po cvičišti :D teda chvílema spíš po trávě :D a pak mě hned vzal ven :D do docela velkýho provozu :D jsem se bála že někoho zabiju, ale nějak jsem to zvládla :D on a ještě pár lidí co tam se mnou chodí, nechápali, že mi jdou dobře rozjezdy :D že mi to nějak moc nechcípá :D jen neumím rozjezd do kopce :D ale nakonec jsme to oba přežili..
Hned jak jsem dojela, tak jsem měla za chvilku teorii.. když jsem zajížděla, tak už tam seděli lidi ze třídy a čuměli na mě :D to jsem byla ještě nervóznější :D

Jinak dneska jsem seděla na tý hodině a přišla mi smska od nějakýho čísla: "Dneska ti to moc sluší :)" a já nechápala :D nemám opět kredit, tak jsem neodepsala a za chvilku mi přišla další: "to tě tak zajímají křižovatky že neodepisuješ? :D" tak to už mi to bylo úplně jasný, že ten člověk sedí se mnou ve třídě.. typovala jsem na jednoho, jak už jsem o něm jednou psala, že si mě přidal na FB. No taky že to byl on :D jen co jsme skončili, tak na mě volal proč neodepisuju :D tak jsme si spolu dali cígo a šli domu :D

Tak možná zítra jedu k miláčkovi, ale asi spíš ne.. nebo možná v pátek.. a nebo on přijede sem.. snad aspoň něco vyjde :) tak dyžtak se omlouvám, když nenapíšu :) ale v neděli napíšu určitě :)

Dneska jsem zase jedla jako prase:

Středa 7.8.
12:00 meruňkové knedlíky (3 ks)
13:30 bílý jogurt (umřela bych v autoškole)
19:30 špagety se sýrem

Pití: 2 l voda; 0,6 l ledové kávy
Pohyb: ta autoškola dá zabrat :D hlavně v takovém vedru :D

No tak snad už to nějak nepodělám.. zítra se musím najíst hodně, jdu na plazmu, tak aby mi nebylo blbě..

Tak si užijte zbytek večera dámy :-*