Březen 2013

Jak jde čas..

13. března 2013 v 23:18 | Michaela |  Michaela
Berušky moje milovaný,
dlouho jsem tady nebyla. Potřebuju se soustředit na školu. A nejen na to. Od té doby, co jsem tady byla naposledy se toho stalo hodně. To nejdůležitější:

Mám přitele. Už asi tak měsíc a půl. Jsem s ním strašně šťastná. Je na mě strašně hodnej, stará se o mě, rozmazluje mě :) S ním si připadám jako princezna :) Jediná věc, který jsem se ze začátku trochu bála je ta, že je mladší než já. Je to 2 týdny co mu bylo 18. Je to 2 měsíce, co mi bylo 19. Ale podle mě na věku zase tolik nezáleží. Navíc to není velkej rozdíl. Je nám spolu dobře a nenudíme se :)

Jediný co mě štve je to, že jsem strašně přibrala. Vážím asi 61 - 62 kg. Připadám si jako hromada sádla. Každou chvilku kvůli tomu brečím, protože mám divný pocity. Že se panu V. - novému příteli, nebudu líbit, že mě nebude chtít. Asi je to blbost, protože mi několikrát řekl, že mě má rád takovou jaká jsem a nic nenasvědčuje tomu, že bych se mu nelíbila a vadilo mu to, ale i tak. Prostě ten pocit. Chci být konečně pro někoho dokonalá. A teď to vypadá nadějně, jen ta váha mi dost překáží :(

Nějak si začínám uvědomovat, že už mám poslední měsíc školy :D Už teď se mi po těch držtičkách strašně stýská..

Doufám, že tady teď budu častěji.. ale mám toho dost.. budu se snažit, protože se mi po vás kočky šíleně stýská :*