Prosinec 2012

29. prosince

29. prosince 2012 v 20:23 | Michaela |  My diet
Slečny moje milovaný,
tak moc se mi po vás stýskalo ♥ Jen prostě nebyl čas, musela jsem si to všechno urovnat, tak jsem si chtěla dát pauzu. Ale celou dobu jsem na vás myslela. Teď se budu snažit sem aspoň občas zajít :)

Za tu dobu, co jsem tady nebyla se stalo spoustu věcí. Například 2 dny před Vánocema se semnou rozešel přítel. Uvědomil si, že už mě nemiluje, že mě má jen šíleně rád.. ale jako kamarádku.. Vážně krásný Vánoce.

Taky jsem trochu přibrala. Čekala jsem, že to bude horší, ale na váze je číslo 59 :) což po mém hrozném přejídání je dobrý :) Ale musím zhubnout minimálně 5 kg. Protože si do mě jeden kluk ve čtvrtek rejpnul, že ještě tak 5 kg a bude to dokonalý. Pak to odvolal, ale prostě smůla.. zjistil, že jsem vždy dost blbla s jídlem. Ten kluk, pan H.... o tom vám taky musím něco povyprávět.

Pan H. chtěl vyléčit moje zlomený srdíčko. A já jsem tak pitomá.. Znali jsme se jen přes net. Už dlouho si píšeme :) Ve čtvrtek si pro mě přijel, že pojedeme k němu a kouknem na nějaký filmy.. Jak si myslíte, že to dopadlo? Skončili jsme samozřejmě v posteli.. Nejsme spolu, je to takový jen že nám oboum chybí mazlení a tak.. nevím.. jsem hrozná :( stydím se za sebe, ale už s tím nic neudělám. Hlavně už se nechci zamilovat. Prostě nesmím už nikdy!! Teď jsem si to u pana T. taky říkala a nakonec jsem do toho hodně spadla..

Berušky, tak moc se vám omlouvám, vážně ♥ strašně moc jste mi chyběly :-*