Říjen 2012

24. října

24. října 2012 v 18:25 | Michaela |  My diet
Kočky moje,
moc se vám omlouvám za mojí nepřítomnost. Za tu dobu, co jsem tady nebyla, se stalo spoustu věcí:

1. S panem T. je to všechno úžasný :) Tohle jsem prostě ještě nezažila :) Ale zamilovaná vážně nejsem! Zakazuju si to a zatím se mi daří. Ale nevím, jak dlouho ještě :D No ale zatím je to všechno krásný :)

2. S mámou je to super :) Občas se ještě hádáme, ale od té doby, co ví o panu T., je jako vyměněná.. :) Přestává mě tolik omezovat a zakazovat různý věci..

3. Z pátka na sobotu jsem spala u kámošky :D to byla akcička :D trochu jsme se přiopili.. hlavně protože jsme míchali :D no a zdrbli jsme co se dalo, vylili jsme si srdíčka, jak se milujeme :D V půl 2 ráno jsme běželi do hospody pro pivo, protože nám došel chlast :D a v půl 3 ráno nás napadlo, že mi píchne ten pierc (umí to, dělala to mockrát) :D já nalitá a ona přiopilá :D takže mi mezi půl 3 a 3 ráno vznikl pierc :D později dám foto ;)

4. Dnes se to začalo všechno kazit.. od rána mi je strašně blbě.. bolí mě hlava a břicho (dostala jsem TO), mám i zimnici.. no a navíc mi dopoledne pan T. napsal, že musel nechat utratit pejska, který byl hodně nemocný.. :( je z toho hodně špatnej :( Nemůžu mu nijak pomoct..

5. Nevím jak jsem na tom s váhou, raději to nesleduju.. Teď jsem nafouklá, ale tak to je jasný, když to mám.. no nevím.. doufám, že jsem moc nepřibrala..

6. Ve škole mám celkem fofr.. no jako co se divím.. Navíc zase propadám z matematického semináře :D Ještě že pan T. studuje matematiku :D

Berunky moc moc se omlouvám, prostě nestíhám :/ Pak se zase ozvu ♥
13. října

13. října 2012 v 18:27 | Michaela |  My diet
Berušky moje milovaný ♥
strašně moc se vám omlouvám, ale vážně nestíhám. Je to teď moc složitý. Doučuju, mám ve škole hodně úkolů atd.. S přítelem.. no už spolu od pondělí nejsme.. Nakecával mi sladký řeči a pak z něj vylezlo, že už to tak dál nejde, že je mu to líto, ale prostě jen ho baví oblbovat holkám hlavu.. V tu chvíli jsem si uvědomila, že mi to ani moc nevadí, a že fakt nejsem zamilovaná (i když jsem mu říkala, že jo :D - taky mi s tím lhal)..

Jsem tak napůl sama :) A vyhovuje mi to :) Je tu jeden kluk.. včera jsme spolu byli venku :) nechodíme spolu!! jen si hrajeme na pusinkovanou :D myslím, že nám to oboum vyhovuje :)

Poslední dobou zjišťuju, že oblbuju kluky na moje oči :D I ten ze včera, pan T. z nich prý chvílema nemohl :) To je hezký :) Takový věci potěší a zvednou sebevědomí :)

Teď v týdnu nebo příští týden si jdu nechat píchnout ten pierc :) Ptala jsem se bráchy, jestli půjde se mnou mi dělat psychickou podporu :D a on že by klidně šel, jestli u toho bude moct mít zavřený oči :D udělal mi radost :) poslední dobou spolu vycházíme víc a víc :) Už to prostě nevydržím a musím si to nechat píchnout :D bude to pro mě inspirace, aby to v létě v plavkách vypadalo dobře ;)

Tak poslední dobou zase dost žeru :( nelíbí se mi to :( ale zatím nějak nepřibírám :)

Holky omlouvám se, jestli zase nebudu psát :) Dneska vás zkusím všechny oběhnout ♥

MAKE THIS MY STOMACH!

4. října ♥

4. října 2012 v 19:09 | Michaela |  My diet
Kočky,
jsem zatím hodně spokojená :)
Děkuju vám za vaše komentáře, ať už byly jakýkoliv :) A omlouvám se, že tu teď moc nejsem, ale vážně není moc čas.. Jsem pořád s ním nebo doma pomáhám mámě..
Doma už se to o něco zlepšilo, i když se občas pořád hádáme.. Máma novýho přítele přijala v klidu i když se s M. ještě osobně nezná.. ale to je co říct, protože jinak všechny kluky nesnášela :)

Zatím je to všechno fajn, jen mě vážně mrzí, že nestáhám obíhat i vás.. :( S jídlem se teď snažím, ale pořád to není dokonalý.. no uvidím..
Přítel chce, abych si nechala píchnout pierc do pupíku :D přemýšlím nad tím, ale jen když ještě zhubnu :D prý nemusím už hubnout, ale připadám si na to moc tlustá :D ale zase ho chci už asi 5 let :D no nevím :D

Zlatíčka držte se, brzy zase písnu :-* a nevím jestli vás ještě dneska oběhnu ale asi nee :-/