Září 2012

I noční můry mívají svoje probuzení :)

29. září 2012 v 20:56 | Michaela |  Michaela
♥ Berušky,
asi ze zase začínám zamilovávat! :/ Zakazuju si to, ale to prostě neovlivním.. Nechci se zamilovat aby potom se něco stalo a zase mi to zlámalo srdíčko na milion kousků... ale on je tak hodnej :) a docela mu i věřím a to je co říct :)

Docela to mám teď v sobě pomotaný.. vím, že k němu něco cítím, ale pořád si nejsem jistá, jestli ho miluju.. Musím si to v sobě srovnat :)

Holky zase jsem konečně šťastná :) Doufám, že teď už delší dobu :)

For Niki*: Kočko moje moc ti děkuju za tvé komentáře :) Doufám, že teď už to bude všechno fajn :) Ty se hlavně drž a měj se hezky ♥27. září - jaterní dieta (61. den)

27. září 2012 v 20:39 | Michaela |  My diet
Berušky,
asi mě už zabijete :D Na něco jsem přišla :D Koukala jsem do kalendáře a zjistila jsem, že s panem L. (3,5 roku) jsem začala chodit ve středu a rozešli jsme se v neděli.. pak jsem byla 10 dní sama a zase ve středu jsem začala chodit s V. (teď ten měsíc) a zase jsme se rozešli v neděli.. Včera byla středa a 10. den, co jsem byla sama :D No a copak se asi stalo... :D

Začal mi psát jeden kluk.. vůbec jsme se neznali, ale nakonec jsme zjistili, že jeho bývalá chodí teď s tim V. To je ta jak se s ní cucal.. docela zajímavá náhoda :D a fakt to byla náhoda :D a chtěl za mnou včera přijet :D tak jsem čekala kdy se ozve a pořád nic tak jsem šla ven na zahradu, celá šťastná, že se nic nestane, když je to 10. den a ještě k tomu středa :D No ale byla jsem tam chvíli a zazvonil telefon, jestli jdu teda ven, že přijede :D No hádejte jak to dopadlo :D Stydim se za sebe :D Že si nedám pokoj :D

Holky čekám kritiku :D
Nevím, jestli vás dneska oběhnu, jestli ne tak se omlouvám a udělám to zítra :)
Miluju vás kočky ♥


24. září - jaterní dieta (58. den)

24. září 2012 v 19:40 | Michaela |  My diet
Zlatíčka,
moc se omlouvám, že jsem zase dlouho nenapsala.. Ale tak škola mě zaneprázdnila. A navíc jsem se pořád hádala s rodičema. Ale už je to dobrý, máma to snad pochopila. Už jsme se od soboty nehádali :) Vidí, že se snažím. Kamarád ze třídy mi dal totiž v pátek typ na brigádu, tak jsem se tam dneska šla zeptat. Nic zatím nevím, jen tam musím zítra odnést životopis, tak jsem ho tu teď spatlala dohromady :D Trochu jsem si přikrášlila pravdu :D Ale jen maliiiiinko :D

Další obrovskou radost mám z toho, že už začala počítat s tím, že nejdu na vysokou :) Nikdy jsem na ní jít nechtěla (jo jen jednou jsem nad tím pár měsíců uvažovala ale ten obor bych nezvládla).. Máma pořád chtěla, ať neskončím "jen" s maturitou.. Už počítá i s tím, že se po maturitě (květen) stěhuju :) Buď pojedu do Anglie nebo když to nevyjde, tak pojedu dělat přes prázdniny delegátku a pak to zase zkusím s tou Anglií :) No prostě je to pocit větší svobody, když už s tím počítá a vypadá to, že mi nebude bránit :)

Taky zjišťuju, že to není tak špatný, být sama :) Žádný omezování, plánování času podle něj atd.. :D Jako jsou věci, který mi hodně chybí, ale jinak to ujde :) Jen doufám, že kdyby se nějakej objevil, tak mi zase nepošlape můj sen odjet (jako ex) :/

V sobotu jsem byla s kamarádkou, s jejím přítelem a s tím známým na výletě :) Jeli jsme do skal.. Oni dva jeli spíš na houby a my s kámoškou jsme šli fotit skály :D Potřebovala to do školy nebo co :D Tak jsme si to prošli, nafotili pár fotek a šli jsme na ně čekat k jedný skále.. A oni nikde :D Asi tak 45 minut jsme tam seděli na studeném kusu skály a čekali na ně!! :D Vykouřili jsme pár cigaret, já jsem vypila asi 3/4 termosky s čajem (byl kamarádky :D) a pak jsme se konečně celí promrzlí vydali domu. Nohy jsem ani necítila :D Ale byl to fajn výlet :) Budu s nima jezdit častěji :)

Nevím jestli budu stíhat vás všechny oběhnout. Jestli ne, tak se omlouvám a udělám to co nejdřív. Nevím, kdy opět napíšu, možná ve čtvrtek ;)

Kočky pořád žeru jak prase :( to už je hrozný se mnou.. Musím něco dělat

Neděle 23.9.
9:00 bílý jogurt + ovesné vločky + banán
11:00 čokoládová tyčinka s karamelem!!! (vždyť víš, že to nesmíš ty prase!!)
13:00 zeleninová polévka, zapečené těstoviny
19:00 nudle + sýr (zase nesmím!!! to je kombinace :D nj měla jsem chutě :()

Pití: 0,3 l HANNASAKI Prim, 2 l vody
Pohyb: hahaha :D


Sunshine in my life!!! ♥

Hlavu nahoru!! :)

20. září 2012 v 17:45 | Michaela |  Michaela
Berušky,
sice mi pořád chybí nějaká drahá polovička, ale co nadělám ;) On přijde a bude nejlepší :) Zatím si budu užívat, a když to nebude nutný, tak se budu snažit, abych do ničeho nemotala city :) Zatím to nejlepší..

Jinak můj bývalý (ten nejnovější :D) už má od úterý novou přítelkyni.. Tu se kterou se cucal.. A v neděli, když jsme se rozcházeli, tak říkal, jak bude teď nějakou dobu sám, že s ní určitě nebude (to stejný říkal i ten před ním) a včera mi málem vypadli očka, když jí na fcb psal, jak jí miluje.. Myslím, že mi kecal, že mě miluje a teď kecá i jí.. málokdo se dokáže tak rychle zamilovat a jemu se to povedlo minimálně 2x?? :D

Holky, šílím že jsem přibrala.. Ale ne kvůli jednomu dni.. Žeru už asi 10 dní jak prase!!! Ale o víkendu jsem měla váhu pořád takovou, jako před tím :) Ale doufám, že se to teď nepokazilo :)

Žrádelníček časem přidám ;)


18. září - jaterní dieta (52. den)

18. září 2012 v 20:14 | Michaela |  My diet
Kočky,
je mi smutno :( Moc.. Asi ze mě bude teď jen taková ta "mrcha", budu jen ulítávat.. ale ne moc, nechci být kurva.. Ale asi to stejně tak dělat nebudu.. do všeho motám city :( To by asi nešlo..

Dneska mi říkala kamarádka, že si psala s tím mím bývalým.. a zjebala ho přes pc :D prý že je idiot, že mi ublížil atd.. :) Je to od ní hezký, ale psát mu nemusela.. No a on jí prý napsal, že nám to stejně neklapalo!! Aha.. ještě ten den, co to udělal mi říkal něco jinýho a pak najednou tohle?? Jo, hádali jsme se.. Ale myslím, že jsem mu spíš nevyhovovala přes postel.. ale asi to bude znít divně, ale on mě taky moc ne.. No co.. jsem asi holka na nic..

No tak jídlo zase moc neřeším :( Ty jaterky se mi už zase o něco zlepšily, ale dneska jsem si měla jít pro zbytek výsledků a jaksi jsem nešla :D Půjdu ve čtvrtek, protože tam zítra odpoledne nejsou.. Ale s tím jídlem už se musím zase držet!!! Nechci to mít hrozný, nechci zase přibrat!!!! néééééééé
Musím se trochu víc krotit!!!

Tumblr_m1g6gtwmxn1rou80ho1_250_large

17. září - jaterní dieta (51. den)

17. září 2012 v 18:12 | Michaela |  My diet
Berušky moje,
tak jsem od včerejšího dopoledne opět sama :( Tohle mě fakt baví.. Nechci být zase sama :( Chci hodnýho kluka, který mě bude fakt milovat a nebude mi ubližovat :( Zatím budu sama, ale uvidíme jak dlouho.. Byla bych ráda, kdyby přišel brzy. I když už teď si připadám jako kurva, že jen lezu z postele do postele :( I když jsem v tolika postelích nebyla..

Už v sobotu večer mi psal kamarád tohoto bývalýho.. Znám ho taky. Když zjistil, co se děje, že se nejspíš rozejdeme tak to na mě začal zkoušet, ať přijdu, že se spolu kouknem na film atd :D No měla jsem z toho chvílema fakt srandu :D Hlavně když mi napsal: "Až se rozejdeš s V., tak tě asi zbalím" :D no to jsem umírala :D Máme stejnou minulost.. To co mi udělal ten, jak jsem s ním byla 3,5 roku, tak jemu to udělala jedna holka po 5 letech prý.. Tak proto mi začal i psát, že by jsme se k sobě hodili a klapalo by nám to :D No tak někdy skouknem film spolu no :D Ale včera když jsme spolu mluvili osobně tak už byl ticho :D Takoví kluci mi dokážou zlepši náladu :)

I když jsem zase sama, tak nejsem v depresích tak, jako před tím.. Už vím, že mám kamarády, u kterých jsem vždy vítaná :) sice to celkem bolí, ale už jsem docela zvyklá a navíc jsem s ním byla jen chvíli, takže je to taky něco jinýho. No je mi smutno.. Docela dost. Zase tu není nikdo, kdo by mě hladil, objímal atd.. ale tak nějak to zvládnu a třeba se časem objeví ten pravý :) Aspoň mám za sebou další zkušenost ;)


15. září - jaterní dieta (49. den)

15. září 2012 v 18:57 | Michaela |  My diet
Berušky moje,
je to ještě horší než jsem myslela.. Včera jsem byla s přítelem.. no a pak šel zase chlastat.. a před pár minutami jsem se dověděla, že se líbal s jinou!!!!! Ještě včera mi říkal, že by mi nikdy neublížil, že mě nikdy nepodvede a teď tohle?? To mi musí ubližovat každej kluk?? Navíc jsem se dověděla, že k němu před chvílí jel jeho kamarád a i ta holka.. chce jí strašně vidět atd.. fakt už toho mám dost!!! Nevím, co už mám dělat.. ubližuje mi :( ale miluju ho... Asi to už ukončím, rozhodl se sám.. on mi tvrdí, jak mě miluje.. a pak ať mě jeho rodina a okolí nesnáší jak chtěj, když zase začne dělat blbosti.. může si za to sám, on se rozhodnul pro jinou :( Byla jsem s ním tak šťastná, teď se toho musím zase vzdát a zase budu sama :( I když si za to vlastně můžu sama kvůli mojí hysterii..

Nenávidím všechny kluky!!! Nikomu už nevěřím a ani nikdy nezačnu.. každej mě jen využíval a podváděl :( Nesnáším celej tenhle zkurvenej svět.. Věřila jsem, že je jinej, že by pro mě vážně udělal všechno.. asi ne :( Kluci jsou takový děvky..
Dnes je to přesně měsíc, co jsme se poprví viděli, co jsme spolu dá se říct tak trochu začali..
Děkuju ti "miláčku"!!!!!!!! Akorát jsem si kvůli tobě rozhádala rodinu a ty uděláš tohle?! Díky moc :(


13. září - jaterní dieta (47. den)

13. září 2012 v 18:20 | Michaela |  My diet
Zlatíčka moje,
omlouvám se, že jsem několik dní nenapsala... nestíhám už vůbec nic, když je škola.. Navíc mám příšerný období.. vypadá to, že mám zaracha, protože se máma zbláznila.. nic se jí nelíbí.. Navíc jsem pořád v nervech a hádám se i s přítelem.. fakt už nemůžu.. Asi už jsem praštěná, ale pořád se mi zdá, že na mě kašle a že má potřebu mi lhát.. Už nemám na nic sílu.. Fakt mě vyčerpávaj ty věčný hádky.. Máma mě asi chce zničit a on nedokáže pochopit, že prostě už neskousnu ty věci, co jiný jo.. Protože když mi s tím už někdo hodně ublížil, tak je to vážně těžký.. Chci někam hodně daleko.. od všeho a od všech.. Pořád jen brečím..

Dneska jsem se těšila na přítele, že ho uvidím aspoň chvíli.. měl přijít ráno za mnou aby jsme šli spolu k doktorovi a pak měl jet se mnou ke škole.. Zaspal to.. jak jinak když byl opět pít a asi mi to nikdy nechtěl říct.. a když měl přijet aspoň odpoledne tak to zase nevyšlo, protože jeho máma si vzala jeho klíče a on se neměl jak dostat z baráku.. fakt super.. a když jsme si měli aspoň psát, tak mu po 15 minutách přijede kamarád a on tam musí pustit maminku.. fakt super tohle.. už toho mám dost!!!!!!!!

Dneska jsem byla na dalších odběrech.. zítra si jdu pro výsledky na ty jaterky.. jsem na to zvědavá.. to bude zase průser..

Nemám už náladu.. poslední dny jí nemám na nic.. Jen pořád musím přemýšlet nad tím, komu jsem co udělala, že jsou všichni takoví..

545901_524678510892082_2004243468_n_large

9. září - jaterní dieta (43. den)

9. září 2012 v 11:19 | Michaela |  My diet
Kočky moje,
mám doma úžasnej klídek :) ale jen do večera.. pak se mi vrátí rodičové a začne to znovu.. v pátek byl příšernej den.. hádala jsem se nejen s mámou, ale i s přítelem.. pak mě večer tak psychicky rozhodil, že jsem pořád jen brečela.. každou chvíli.. stačilo říct něco jen trochu špatně a už jsem řvala.. Jsem psychicky úplně hotová.. z těch hádek s matkou..

Zjistila jsem, že moje sestřenice, která žije v Anglii čeká miminko :) Bude ho mít v únoru.. Mají tam mateřskou jen 9 měsíců, takže sestřenka neví, kdo bude potom hlídat mimi.. no babču napadlo, že tam pojedu a budu se starat já :D No jela bych ;) na žádnou vysokou bych nešla (stejně nechci) a konečně by se mi splnil sen :) Ale to asi nepůjde.. Uvidíme.. sestřenka tu bude na jaře a pak přes léto asi 3 měsíce tak uvidím, jak to dopadne.. Ale asi zůstanu tady :(

Včerejší den byl úžasnej :) Válení se s broučkem, mazlení :) A dneska znovu :-*
Dneska mám zatím dobrou náladu :) Po 2 týdnech jsem se rozhodla, že překonám svůj strach a stoupnu si na váhu.. Jak mě máma vykrmovala, tak jsem myslela, že aspoň ty 2-3 kg přiberu.. měla jsem šílenej strach, že uvidím zase číslo, které začíná 6kou.. No tak jsem si tam stoupla, srdce až v krku a váha mi ukázala tak úžasný číslo, že jsem tomu nemohla ani věřit :D 56,4 kg :) Takže to znamená, že mám zase 2 kg dole :) Ale to nesmí vědět máma.. musí si myslet že mám necelých 59 kg.. říkala, že ještě jedno kg zhubnu a jdu na psychiatrii.. ale nechápe že za to nemůžu.. to ta dieta..

Zlatíčka, tím že začal školní rok, tak už tu moc nebudu, protože to nějak nestíhám.. omlouvám se :-*

Tak tady máte ty fotky kočky.. Omlouvám se za kvalitu, ale fotila jsem to hodně na rychlo :Dje to hrozný, jsem pořád jako vorvaň.. fůůj :/ je tam vidět, jak se mi zmenšily prsa :D jak na mě podprda visí :D musím nakoupit nový :D no a ty vlasy.. nestíhala jsem si je vyžehlit a načesat, jindy to mám udělaný líp ;) na téhle fotce už je mám světlejší :) Už se to vymývá :) jinak to bylo až černý.. No tak kritizujte :D
6. září - jaterní dieta (40. den)

6. září 2012 v 18:27 | Michaela |  My diet
Berušky moje,
strašně moc se omlouvám, že jsem dlouho nenapsala.. Není čas a není chuť, protože se pořád hádám s matkou... Pořád se jí něco nelíbí.. v pondělí mě vyhodila z bytu, pořád si myslí, že bych neměla kam jít. Ale já mám kam jít. Mám totiž přítele. Už asi tři týdny. Můžu jít k němu :) Ale doma nevědí, že někoho mám.. Už mě to unavuje, ty věčný hádky.. Ale jinak se mám skvěle :) Mám někoho, kdo mě rozmazluje, stará se o mě, dává mi všechno co potřebuju :)

V úterý jsem si byla u doktora pro výsledky. Jaterní testy se zase zhoršily.. jsou dokonce 3x horší, než když jsem byla v nemocnici a nasadili mi kvůli tomu tu dietu.. Chtěli mě poslat do jaterní poradny, ale ještě se počká. Příští týden jdu na další testy, tak se uvidí.. Teď mám zase přísnou dietu, i máma to pochopila. Teda až po tom co jsem jí kvůli tomu seřvala po telefonu.. To jsem přišla domů a měla jsem dietní jídlo :D No doufám, že už jí to došlo.. I když teď si musím vařit sama :D kvůli tomu, že se pořád hádáme a taky prý neví, co mi má pořád vařit :D No co, žádnej problém ;) :D

Tak mám na hlavě tu tmavou barvu.. Měla to být čokoládová, ale je to skoro černá :D No nevadí :D Taková změna :D Když jsem přišla v pondělí do školy, polovina mých spolužáků mě nepoznala :D Ani učitelé mě nepoznávaj :D Všichni na mě koukali jako na nějaký zjevení, jako kdyby mě nikdy neviděli :D Konečně se mi to povedlo :) Přijít v září hubenější a prostě jiná :) Natřít jim to ;)

Slíbila jsem fotky, ale ještě jsem to nestihla.. Mám to vážně nabitý.. Udělám je o víkendu! Slibuju! ;)