Deprese

22. června 2012 v 14:40 | Michaela |  Michaela
Zase!
Protože nesnášim svý tělo! Hnusný, tučný, rozteklý tělo! Všechno na mě je fuj!
Vlasy mám příšerný, v obličeji jsem ošklivá a co teprve ten zbytek?
Štítim se sama sebe. Jsem odstrašující příklad.
Chtěla bych být hezká, chtěla bych to aspoň občas od někoho slyšet.
Bojim se zrcadel. Ukazují akorát mojí nedokonalost :( A já chci být dokonalá.

A chci být šťastná. Ale pořád to nejde.
Chci se dostat z minulosti, ale pořád se k tomu vracím. Pořád mě k tomu něco vede.
Akorát mě to bolí a ničí. A ne jen mě.
Nejde to, přenést se přes to všechno, co se stalo.
Přes to, jak mi ublížil. A teď mám strach, že ho ztrácím :(
A vím, že si to dělám sama. Protože nechci věřit, protože to pořád vytahuju.
Ale když o tom mlčím, tak mě to užírá.
Ubližuju lidem kolem sebe. A pak se divim, že mě nikdo nemá rád.

Už ani ve škole mi to nejde.. a to jsem chtěla vyznamenání!
4 a dvě 3 na vyznamenání asi nestačej.
Moje první 4 na vysvědčení.
Celý jsem si to po*****.

Třeba jednou mi bude líp.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 22. června 2012 v 15:10 | Reagovat

loni v pololetí jsem měla 1. čtyřku na výzo (obchodní akademie - 2. ročník - čtyřleté studium) myslela jsem že se mi zničí svět, nebyla jsem nikdy premiant, ale čtyřky jsem na výzo prostě nikdy neměla....a dneska? (3. ročník - konec školního roku) tří čtyřky a jsem ráda že jsem prošla. Nevím jestli jsi na ZŠ nebo SŠ, ale svět se kvůli známkám nezboří...kamarád dělá opraváky a tak si myslím, že jsou opravdu horší věci než čtyřka, není to nejlepší, hlavně když má člověk na víc, ale jsou opravdu horší věci ;) a pak minulost, víš (zase vlastní zkušenost) před rokem jsem opustila svoji rodnou část města a přestěhovala jsem se k příteli do jiné části, ale stejného města. Není nic lepšího když svou minulost máš jenom v hlavě a nevidíš ji denně na ulici. Jestli nemáš stejnou možnost, tak se odprosti od lidí, respektive kašli na to co si myslí...já to dokázala a je mi fajn, nejsem namyšlená nebo povýšená, ale žije se mi líp když si nedělám starosti s tím, co si o mě myslí chlápek který mě momentálně míjí, protože za 3 minuty ho už nikdy neuvidím a ani nevím co má za problémy atd. Ale tohle chování hodně záleží na charakteru...
Každopádně se na problémy s minulostí vykašli, stejně ji nezměníš, tak proč se o ni zajímat, nebylo by lepší mít starost o budoucnost? Aby byla co nejlepší a ty sis mohla užívat přítomnost? Víš, když máš přítele tak si nemyslím, že budeš nějak hnusná....má tě přece rád a kdyby jsi byla odporná, tak by tu pro tebe nebyl...ať je jaký je.... ;)

2 Ronnie Ronnie | Web | 22. června 2012 v 15:18 | Reagovat

teď jsem si přečetla koment u mě na blogu, s přítelem mě to mrzí, ale opravdu vím co to je...a věř že zase bude líp, když se máte rádi ;) a to že bys to co já nezvládla....víš tohle je hloupost, každý dokáže to co chce, když si zamaneš za den zhubnout kilo, a uděláš pro to něco, tak to dokážeš...Musíš věřit, a neztrácet odvahu. Prožila jsem toho dost, možná to tak nevypadá a připadá ti že jenom tlachám a dělám velkou hubu a ze sebe machra a frajerku, ale píšu jenom pravdu, jenom moje vlastní názory, nechci se nikomu vnucovat, chci fakt jenom pomoct, možná je blbé že píšu dlouhé komenty a třeba nedávají smysl, ale mám toho v hlavě tolik, že se to nemůže vlést do pár vět. Opravdu chci všem holkám pomoct, protože vím, že tento "svět" je začarovaný a nic v něm nedává smysl a rychle se strácí síla a odvaha, sama to zažívám dnes a denně, proto chci pomoct, protože když už se dáš na tuhle cestu (myslím tím hubnutí) tak má jenom jednu šanci, když to jednou vzáš a zkoušíš to znova, tak je to mnohem těžší než poprvé, myslím, že tohle mi můžeš potvrdit....Soustřeď se na svůj cíl, hodně lidí mi touhle cestou pomohlo a tak chci tohle "poselství :D" předat dál... Všechno co je zbytečné hoď za hlavu a věnuj se jenom tomu, co doopravdy chceš ;)

3 Mell Mell | Web | 22. června 2012 v 15:49 | Reagovat

to je jednom špatné období, za chvíli přejde, neboj :) a že na tobě není nic hezkého? to neříkej, každý je svým způsobem hezký a ty určitě taky, takže dost toho pesimismu a hlavu vzhůru, 4 na vysvědčení nevadí.. příští rok to určitě napravíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama