2. června

2. června 2012 v 10:19 | Michaela |  My diet
Berušky,
zase nemam moc času a na počítač už vůbec ne.. Pořád někde lítam..

To je hrozný jak to letí.. už je červen.. léto už je skoro tady.. a já sem pořád jak vyžraný prase!!! Koupila sem si zase HANNASAKI čaj.. minulý léto když sem ho pila, tak sem zhubla 6-7 kg.. nevim jakej podíl měl na tom ten čaj, ale prostě pro lepší pocit..

Tak rodiče zase nemam doma :) to je pohoda... nikdo mě nebuzeruje :) Asi před týdnem jsem mámě řekla, že sem zhubla. Ona na mě vyjela, že je to tim, že nežeru.. :D Nevim kde na to přišla, když se docela cpu. Ale jinak sem fakt zhubla no.. za poslední dobu.. kolem 2 kg.. sice je to málo ale aspoň něco :)

S miláčkem je to teď docela dobrý :) občas se pohádáme, občas má hroznou náladu, kterou na něm nesnášim, ale vždycky to je nakonec v pohodě. Třeba minulý týden v sobotu.. Přišla sem k němu, přiopila se a pak jsme se kvůli zbytečnosti začali hádat.. začal být strašně agresivní, bála sem se, že mi něco udělá. Bylo to docela drsný, když po mě skočil, svalil mě na gauči, chytil mi hrozně pevně ruce, abych se nemohla nijak bránit a pak na mě začal strašně křičet.. čekala sem, že mi vrazí pár facek, ale to by asi neudělal.. jen mě kousnul do ruky.. ještě teď tam mam modřinu :( ale pak byl tak strašně hodnej, přítulnej.. Včera mě zase utěšoval, když sem dostala záchvat, protože sem si zase uvědomila, že sem k ničemu.. že nejsem pro něj dost dobrá ani do postele.. a že sem jak hrouda.. tak krásně mě utěšoval, že to neni pravda, že mě miluje takovou a že sem krásná.. tomu stejně nevěřim..

Tak už mi zbývá poslední týden praxe.. chci vidět, jak dam ještě něco dolu, než půjdu do školy.. přítel si teď všimnul, že mi začínaj vylejzat kosti.. obvinil mě že nejim.. včera mi řekl, že mam nějaký pevnější břicho :D trochu nemožný, když vůbec necvičim :D

Zlatíčka, užívejte si ten zamračenej víkend a mějte se
[jsem na notebooku a tady nemam obrazky tak priste]

Pro Anonyma:
Nevim co jsi zač, že musíš otravovat lidi kolem, ale mám pocit že ty jsi jen nějaká zakomplexovaná nula, která v životě nic nedokázala, proto musí shazovat i ostatní!! Navíc, neznáš mě, tak mě nesuď. Z puberty už jsem dávno vylezla, a nejsem sobecká. Víc než na vzhledu a štíhlosti mi záleží na lidech, který mám kolem sebe. Kdyby jsi mě znal/a, věděl/a by jsi, že se pro moje blízký rozdam ;) Nevim co ti přijde sobeckýho na tom, že když se tolik let rozdávam pro jiný, že chci mít aspoň něco málo pro sebe. Navíc ostatní to nic nestojí, být štíhlá záleží jen na mě.
Nevím, proč lezeš na takový blogy, když to odsuzuješ..
Ráda bych tě poznala, abych zjistila, co jsi za bezcharakterního blbečka. Ale asi jsi sám/sama, jen sedíš doma na prdeli a nudíš se. Já se ani nedivim, jestli ty jsi takový/á i v reálu, tak bych s tebou nevydržela ani minutu! Zamysli se nad sebou. A nelez na blogy, když jsi proti tomu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama