Červen 2012

30. června

30. června 2012 v 22:05 | Michaela |  My diet
Berušky,
dneska jsme se byli koupat :D špeky ven! :( :D Mam trochu připálený záda, ale bylo to v pohodě :) škoda že tam nemohl být i miláček :(

Dnešek je nějakej divnej, je mi už od rána blbě. Spala jsem asi 6 hodin, i když jsem mohla spát dýl.. nevím co to semnou je, že moc nespím. Ráno mě rozbolela hlava, prášek nepomáhá. Odpoledne jsem měla strašnej hlad, až mi bylo blbě, ale když jsem se najedla, tak mi bylo ještě hůř. Od žaludku. Ještě teď mi neni dobře a hlava mi asi praskne. Asi mám úpal :D

Sobota 30.6.
8:00 bílý jogurt (+81 kcal)
10:30 nudličková polévka (+105 kcal)
19:00 míchaný vajíčka + rohlík (+378 kcal = ku*va)
Pití: cca 3 l vody
Celkem příjem: +564 kcal

Pohyb: plavání (neumim :D takže hodně málo) (-27 kcal) :D
sex (-306 kcal)
chůze (-108 kcal)
trávení (10 % z přijaté energie) (-56 kcal)
Celkem výdej: -496 kcal

Celkem kcal: +68 kcal

http://farm4.static.flickr.com/3148/2753480424_297aa24252.jpg


29. června

29. června 2012 v 22:00 | Michaela |  My diet
Prázdniny!!
Nevim jestli je to dobře nebo ne.. Odpočinek, volno, pohoda bez rodičů.. ale na druhou stranu zase vedro, málo oblečení a moje špeky!!

Zítra se jedeme koupat, takže budu muset odhalit pupek :( No musim to nějak zvládnout..

Co jinak? Třeba vysvědčení?? :D Já se nemam čim chlubit, ale zase tak hrozný to nebylo..

U mě neni ani nic novýho.. Jen jsem ve středu byla v Berlíně se školou :D Pobavili jsme se, když se nám stratila průvodkyně :D Ale i přes špatný počasí a neplánovaný trasy to bylo super :D Jela bych znovu :D

Zlatíčka, užívejte si víkend, ještě se o víkendu ozvu, ale nevim kdy.. Možná zítra večer :-*

Zdravě x nezdravě

23. června 2012 v 21:27 | Michaela |  My diet
Holky,
vím, že když budu držet pořád nějaký diety a málo jíst, budu mít spomalenej metabolismus. Vím všechno, co mi tu píšete. Dřív jsem byla pro zdravý hubnutí, jedla jsem zdravě a často, sportovala jsem, hodně jsem jezdila na rotopedu, ale nezhubla jsem ani deko. Možná právě naopak. Tak jsem se snažila asi před rokem a půl. Ale věděla jsem, že když jsem před 4 rokama jedla jedno malý jídlo denně, tak jsem dokázala zhubnout jako nic cca 8 kg. Ani jsem moc nesportovala, jen jsem pořád někde lítala venku. Tak jsem se před rokem rozhodla to znovu skusit. Tak, že omezím jídlo na minimum. Zase jsem byla pořád někde venku, ani jsem moc nesportovala a 6 kg bylo dole a ani nevim jak. Nedávno jsem se znovu snažila o zdravější hubnutí, ale prostě to zase nešlo. Tak jsem zase zpět. Zase hubnu nezdravě. Asi to u mě bude pořád dokola.

Děkuju vám všem za vaše názory, moc si jich vážim :)

23. června

23. června 2012 v 10:23 | Michaela |  My diet
ZAČÍNÁM!
Ronnie má pravdu! Co mi dá jídlo? Co z toho budu mít když se budu přežírat? Akorát tak kila navíc! Proto jídlo omezim na mnimum. Nepřestanu jíst úplně, ale omezim to, jak nejvíc to půjde. Tady je můj jídelníček (plán) na dnešek:

Sobota 23.6.
Snídaně: bílý jogurt (62 kcal; 0,1 % tuku)
Svačina: nic
Oběd: polévka (cca 100 kcal)
Svačina: nic
Večeře: nic

Pití: HANNASAKI čaj (1,2 l); voda (?)
Pohyb: rotoped (20 minut = cca 120 kcal -> tak málo?)

modrá = plán

Jo já vim, nic moc ale aspoň nějaká snaha :)


Děkuju Ronnie, děkuju všem :)

Deprese

22. června 2012 v 14:40 | Michaela |  Michaela
Zase!
Protože nesnášim svý tělo! Hnusný, tučný, rozteklý tělo! Všechno na mě je fuj!
Vlasy mám příšerný, v obličeji jsem ošklivá a co teprve ten zbytek?
Štítim se sama sebe. Jsem odstrašující příklad.
Chtěla bych být hezká, chtěla bych to aspoň občas od někoho slyšet.
Bojim se zrcadel. Ukazují akorát mojí nedokonalost :( A já chci být dokonalá.

A chci být šťastná. Ale pořád to nejde.
Chci se dostat z minulosti, ale pořád se k tomu vracím. Pořád mě k tomu něco vede.
Akorát mě to bolí a ničí. A ne jen mě.
Nejde to, přenést se přes to všechno, co se stalo.
Přes to, jak mi ublížil. A teď mám strach, že ho ztrácím :(
A vím, že si to dělám sama. Protože nechci věřit, protože to pořád vytahuju.
Ale když o tom mlčím, tak mě to užírá.
Ubližuju lidem kolem sebe. A pak se divim, že mě nikdo nemá rád.

Už ani ve škole mi to nejde.. a to jsem chtěla vyznamenání!
4 a dvě 3 na vyznamenání asi nestačej.
Moje první 4 na vysvědčení.
Celý jsem si to po*****.

Třeba jednou mi bude líp.


21. června

21. června 2012 v 12:07 | Michaela |  My diet
Konečně den volna!! :D
Dneska se mi do tý školy fakt nechtělo.. Být tam do 16 hodin.. fakt ne.. a máma navíc bude za chvíli potřebovat hlídání pro bratra, takže se to hodí :)

Nevím co mam psát.. zase žeru jako prase :( a zdá se mi, že zase přibíram. Musim to omezit...

Jinak zase mi začal fungovat muj počítač, tak už můžu dávat i obrázky :) než se zase rozbije.


16. června

16. června 2012 v 23:34 | Michaela |  My diet
Zlatíčka,
dneska mam za sebou náročnej den.. Ráno jsem vstávala před 8, vysprchovala jsem se, uvařila jsem a v 11 už jsem odjížděla do města a pak směr broukovo babička :D Ta je přehnaná, pořád by do nás něco cpala :D Chceš buchtu, chceš párek, máme i sekanou a nebo chceš klobásu ?? :D Super.. a večer jsme měli jít na oslavu a tam opejkat atd.. no ale nakonec jsme nešli, šli jsme koukat do hospody na fotbal :D Jsem hotová..

Dneska jsme potkali tu kravku, co se s ní brouk zkamarádil v hospodě a pak za ní jednou večer jel přes celý město, natajno, jen aby si prej pokecali.. hm hm... do teď sem jí znala jen z fotek.. tvl.. to je držka.. Uplně fuj.. nevim co na ní viděl.. Jako fakt se mě to dotklo, že lezl za takovou držkou.. pak se s ní srovnávam, co je na ní tak úžasnýho, že ho zaujala.. a když se semnou chtěl rozejít, tak mi řekl, že je v tom někdo jinej (samozřejmě myslel jí) i když s ní prý nic neměl.. prý mi to řekl jen aby mě odradil ještě víc.. sakra!! Asi by jste nevěřili, jak mi v tu chvíli bylo, když sem jí viděla.. Celou dobu co jsme šli, tak na něj tak čuměla!! oči bych jí vypíchala.. Hned sem mu dala aspoň pusu.. Aby viděla, čí je!! :D

Já to vedu poslední dobou!! Známky na ho*no, s mámou se hádam, protože se nechci učit.. ani to nějak extra nepotřebuju.. začnu se učit až na maturitu.. a taky proto, že prý doma ho*no dělam.. to neni pravda.. brácha dělá ještě větší ho*no a nikdo mu nic neřekne.. on neni schopnej ani otevřít okno, když mu o to řeknou.. fakt.. rozmazlenej hajzl..

A jídlo.. to taky neni moc slavný! Jsem hrozná!!!

11. června

11. června 2012 v 20:53 | Michaela |  My diet
Berušky,
dneska mam fakt dobrou náladu :) První den ve škole po takový době jsem přežila v pohodě a navíc mi kluci řekli, že sem nějak zhubla :) to fakt dokáže potěšit :) Ze srovnávaček z účta jsem dostala 2, to je taky super.. až na tu dnešní čtvrtletku z ajiny.. ve středu píšu srovnávačky z práva, ve čtvrtek srovnávačky z ajiny, v pátek srovnáčky z ekonomiky a čtvrtletku z matiky... mám co dělat..

Do 3.9. chci mít max. 57 kg... 8 kg dolu.. to se dá. Navíc chci vidět, jak to bude s tou dovolenou, protože nejvetší problém je termín. Když můžu já, oni jsou někde v pr**** a když můžou oni, tak se nemá kdo starat o bratra.. Asi to dopadne tak, že pojedeme na dovolenou jen ve dvou.

Tak si to zlatíčka užívejte těch pár dní do prázdnin :)

PS: Miláčku, vim že to čteš :D

9. června

9. června 2012 v 21:32 | Michaela |  My diet
Zlatíčka,
jsem úplně vynervovaná z tý blbý školy.. ale můžu si za to sama! To bych snad nebyla já, kdybych všechno nenechávala na poslední chvíli... musim napsat nějakej po****ej dopis, dodělat hooodně němčiny (nesnášim jí, nejde mi).. tohle do pondělí.. (i když ten dopis už sem měla mít hotovej asi před 3 týdny, tak přemýšlím, že už to dělat nebudu :D) a do pátku musim mít hotovou zprávu z praxe.. to bude minimálně na 10 stran.. sem na sebe zvědavá..

Ještě víc mě nervuje to, že po měsíci uvidim svýho vlezlího spolužáka.. to budou zase narážky na mě.. na muj vzhled.. doufam že neřekne nic na moje new vlasy.. mám je do červena.. vypadá to zajímavě :D a příteli se to líbí, mě docela taky :D

Po včerejší návštěvě u babči sem ani nepřibrala.. ráno sem se vážila a mam 65,3 a to mam červené dny :D

Dneska byl dobrej den :) miláček byl na mě nějak moc hodnej :) rozmazloval mě, hladil... :) fakt hezký :) až na jednu událost.. Šla jsem k němu, na sobě sem měla svý oblíbený tílko a stáli tam dva kluci. Jednoho znam a je v pohodě, ale ten druhej začal pořvávat na celý sídliště, jaký mam prsa povislý... tak mě to zamrzelo.. začala jsem pak u přítele brečet jak dítě.. fakt mě to dostalo..

Sobota 9.6.
Snídaně: bílý jogurt
Svačina: -
Oběd: nudličková polévka, trochu špaget
Svačina: -
Večeře: tmavé pečivo (takovej mini rohlík) + plátek sýra

Mimo: nevim jak to nazvat.. jsou to takový ty slaný blbosti k tv.. ale ne bramburky!
Pití: 1,5 l HANNASAKI čaje, cca 1 l vody
Pohyb: :D sex7. června

7. června 2012 v 13:43 | Michaela |  My diet
Zdravim zlatíčka,
přesně měsíc a 7 dní (nebo měsíc a 14 dní) zbývá do mého odjezdu směr dovolená! a já si připadam jak největší sud! Navíc sem do dneska dostala, takže sem ještě víc nafouklá... Teď to budu muset nejvíc dávat, abych trochu zhubla..

Zase mam potřebu dělat na sobě viditelný změny. To je vždy, když se snažim před něčim utíkat, když si chci něco dokazovat.. Taky už sem si včera koupila barvu na vlasy (zase). Mahagonovou (takovou červenou).. O víkendu se chci obarvit, tak uvidíme, jak to dopadne. Navíc v pondělí jdu už do školy... po měsíci.. tak doufam, že to nebude vypadat nějak hrozně. Ještě se zítra chystam nakupovat. Chci si koupit sukni. Ale buřt nemůže nosit sukni!! Jak mě to štve, že jsem taková rozteklá...

S přítelem to vypadá dobře :) Včera jsme se pohádali, když jsme leželi v posteli. On mě v půlce hádky přestal vnímat, zavřel oči a dělal že spí. To mě naštvalo, tak sem se otočila k němu zády a dělala taky že spim. Během chvíle se ke mě přitulil a hladil mě. Je vidět, že on se semnou hádat nechce, že sám chce, aby to bylo co nejlepší :) Taky se mi líbí, jak se začal starat o tu dovolenou :) Myslela jsem, že mu to bude jedno, že to nebude chtít řešit, ale hrozně to řeší, plánuje :)

Zítra jedu k babičce.. zase jídlo tam :( Nesmim....

Zlatíčka, mějte se krásně a držte se líp než já!!