Květen 2012

23. května

23. května 2012 v 20:26 | Michaela |  My diet
Berušky,
omlouvám se, že jsem zase dlouho nepsala (píšu to nějak často :D). I když mam krátkou praxi tak prostě nestíham.. a navíc mam něco s počítačem. Každou chvíli se seká.

Můj drahý je poslední dobou nějakej protivnej. Nevim co s nim je, ale nejspíš jen únava. Taky jsem unavená z toho vstávání v 5 ráno. Ale v pátek večer byl úžasnej. Tolik si mě rozmazloval :) Úžasný, takovej už dlouho nebyl. A pak jsme spolu usnuli už před 9 večer :D Ta únava :D

Máma do mě pořád rejpe, ať si najdu na prázdniny brigádu. Ale ono to neni tak snadný. Chci dělat jen dopoledne, protože bych se asi zbláznila, kdyby bylo venku krásně, já byla někde zavřená a ostatní si užívali venku nebo na koupáku. Navíc tady v tom našem městě to neni tak snadný najít nějakou dobrou brigádu :/ A máma si teď myslí, že nechci dělat..

Dneska mi navíc řekla, že si o sobě myslim jak jsem nejlepší, že všechno umim atd... ale jinak jsem akorát tak nula namyšlená, když si pořád myslim jak na mě budou všude čekat ať jim dělam ředitelku. Fakt mě to dostalo.. že řekne svýmu dítěti, že je nula! Ještě včera mi zase říkala ať jdu na vysokou, že na to mam atd.. a najednou sem nula..
Dík mami!

Ani se poslední dobou nějak nekontroluju s jídlem. Musim začít. Ale baví mě, jak mi padaj kraťásky. Ale hodně :D
asi 10-12 cm tam mam volných v pase :D Ujdu 5 kroků a už je mam skoro dole :D Musim začít ze sebou něco dělat, ale pořádně!


13. května

13. května 2012 v 10:50 | Michaela |  My diet
Pěkně pronuděnej víkend! V pátek jsem se od 5 odpoledne začala nudit, v 6 už jsem byla doma. Včera jsem byla u babči, tam to bylo taky nudný. Navíc mě pořád chtěli něčim cpát, prej sem moc hubená :D A oni asi slepí! To byl dobrej vtip :D "Dej si tohle, dej si támhleto.. vždyť ještě zhubneš!!" Milá babičko, o co tady už tak dlouho usiluju? Brácha tam navíc plácnul to o tom, že sem si chtěla nechat zmenšit prsa.. To byl řev.. Nakonec mi děda řekl, že stejně tak do 10 let dost přiberu a ty prsa pak nebudou vůbec vidět.. Jen babča z toho málem měla infarkt.. "Ostatní holky utrácej desetitisíce, aby měly prsa jak fotbalový míče a ty se toho dobrovolně vzdáš? Opovaž se! No a co, že ty prsa budeš mít vytahaný, když budeš nosit podprsenku, nikdo to nepozná.." Jo, zajímavý rozhovory. Včera zase od 6 doma :( Nudááá.. ani sem včera nekouřila, tak už začínam být lehce nervózní!

Doufam, že mi dneska muj brouček přijede brzo. A doufam, že bude někdo venku, jinak už bych dneska asi chcípla nudou. Jsem zvyklá být denně venku, prostě pořád, když mám čas.. Asi se zbláznim!

Zítra už na tu praxi.. bude to zajímavý, aspoň se naučim vařit dobrý kafe :D Bojim se, že něco někde po**ru! No co, tetička mi pomůže :D

Zlatíčka, užijte si zbytek víkendu ♥ Brzo se ozvu, i když nevim kdy11. května

11. května 2012 v 20:16 | Michaela |  My diet
Berušky,
tak už to mam za sebou. 2x srovnávačky: čeština super, vidim to tak na 2.. učitelka se nám snažila radit :D a účetnictví taky v pohodě.. taky 2 možná 3.. ale ta čtvrtletka z matematickýho semináře.. ze 4 příkladů jsem měla 3 a měla sem ten za nejvíc bodů (kdo ho udělá má hned 4ku) no ale i tak sem dostala 3ku.. a na vysvědčení 4! Sem myslela že mě máma zabije.. ale nemůže.. Brácha je v prváku, a v pololetí propadl.. teď mu to hrozí taky, tak máma bude ráda, když bude mít 4ky. Ale štve mě to.. Tak sem se snažila a měla sem z toho dobrej pocit :(

Dneska mi můj drahý odjel na celý víkend k babičce přes velký kus republiky.. Už teď se mi stýská. Mohli jsme jít spolu na kámošovu oslavu, ale když na poslední chvíli odjel.. Sama tam nejdu, nevim jak bych sama došla v tý tmě domu. Když jsem s přítelem, tak vim, že on mě nenechá jít samotnou. A taky nechtěl abych tam šla. Bojí se :D Prej co kdyby náhodou.. Do poslední chvíle sem mu říkala že nevím jestli půjdu.. Aby věděl jak to vadí mě!
Taky bude slavit, i když s rodinou :D

Zítra budu "slavit" i já :D jedeme k babičce. Děda měl svátek :D Nesmim se tam přežrat!!!

Dala jsem si nový cíl! Teď budu mít 4 týdny praxi, takže mě uvidí jen jeden kámoš ze třídy, který je tam se mnou. A chci, aby až mě příště třída uvidí, abych vážila kolem 61-62 kg :) To je kolem 4-5 kg.. nevim kolik vážim teď.. Ale budu se snažit se sebou něco dělat!

♥ Tak si zlatíčka užijte páteční večer aspoň vy, když já budu sedět doma :D Ale půjdu příště :)


♥ Šla bych na cigárko! :D

8. května

8. května 2012 v 20:05 | Michaela |  My diet
Michaelo,
Si prase!!!! :D
Nesmim se už moc cpát..
Jako nepřejedla jsem se.. ale ty zlatý polomáčený sem si mohla odpustit..

Jinak dneska nemam co psát.. jen to, že mam strach.. čtvrtek, pátek.. 2x srovnávací testy, 1x čtvrtletka s důležitýho předmětu (musim to vytáhnout) a 1x (možná 2x) normální písemka.. za 2 dny!! To se zbláznim.. ale pak budu mít od školy 4 týdny klid.. mám praxi.. Sice každý ráno vstávat v 5 hodin.. ale co.. ve 2 budu doma :) a nebudu se muset stresovat, jestli nemam něco do školy nebo tak..

V pátek musim nejspíš k doktorovi.. máma mě nahání.. ví, jak mě deptaj ty vlasy.. Musim tam jít, hlavně kvůli sobě. Jen mě pošle na vyšetření a kdyby to něco bylo, nedostatek něčeho, tak mi daj na to jen nějaký tabletky a bude to v poho.. Třeba ještě mam šanci na dlouhý vlásky :)

O víkendu napíšu :-* Možná dřív, když to stihnu ♥


7. května

7. května 2012 v 10:39 | Michaela |  My diet
Zlatíčka,
abych to nemusela psát každý zvlášť:
Když zhubnu, prsa mi dolu nepůjdou. Už jsem to několikrát zkoušela a prsa byla to jediný, co nešlo dolu :( Máme v rodině velký prsa, i když já je z nich mam asi největší. Taky jsem si dřív říkala, že to půjde samo, když zhubnu, ale nic. Zkusím to naposledy. Když to nevyjde ani teď, tak začnu šetřit.

Začínam upadat do depresí. Nevim co to se mnou je. Najednou mi na sobě vadí všechno. I když komu by nevadilo, když mu začnou padat vlasy, řasy, obočí.. :( Ku**a.. co to semnou je? Vadí mi i moje celý tělo, pleť, nehty.. Nechci být plešatá, nevím, jestli mi nechybí nějaký vitamín nebo tak něco.. Vlasy mi sice padaj už hodně dlouho, ale tak hodně mi snad nikdy nepadaly.. a když se přidali ještě řasy a obočí.. :(

Navíc mi teď máma udělala přednášku, že bych si měla vybrat vysokou školu. Ale jen tady u nás.. Moc toho tady neni.. Asi půjdu na pajďák na psychologii.. Nic zajímavějšího sem nenašla. I když na vysokou nechci :(

Ještě že ta váha mi aspoň včera udělala radost :) a přítel taky :) Je na mě docela hodnej ♥

Neděle 6.5.
Snídaně: Chléb s medem
Svačina: nic
Oběd: plněné br. knedlíky se zelim
Svačina: nic
Večeře: nemůžu si vzpomenout, co to bylo :D

Mimo: nic
Pití: 0,3 l zel. čaje; 0,3 l pu ehr čaje; 1,5 l vody; 1 sklenička karamelového likéru
Pohyb: chůze, sex


Chci zjistit, jak chutná vzduch..

6. května 2012 v 10:49 | Michaela |  My diet
Berušky,
zase jsem tu nějakou dobu nebyla, prostě nestíhám. Dneska mam hodně blbou náladu. Už sem začínala věřit, že se mi splní jeden sen, máma mě v tom ještě včera podporovala a dneska? Keci o tom, že mi to stejně neprojde.. :(

Aby jste věděli o co jde. Chci si nechat zmenšit prsa. Mam je hnusný a vytahaný a docela velký (čtyřky). Dost kvůli nim trpim na záda.. a dost mi překáží při sportu, ale i při normálních věcech.. Ale nemam na to peníze. Stojí to cca 35 000 kč.. a ze zdravotních důvodů (ty záda) mi to prej neprojde, protože ty prsa zase nemam až tolik velký. Ale já ty prsa nesnášim a často vážně trpim. A další věc. Kdybych zhubla, tak jak to bude vypadat? Úzký pas a velký prsa? Hrozně!!

Mluvila sem o tom i s přítelem. Když už jsem o tom mluvila cca před rokem, tak řekl, že nechce abych to udělala. Teď najednou otočil. Prý mu to nebude vadit, hlavně když já budu šťastná. Že se mu na mě bude líbit všechno :) Udělal mi tim radost.. I když mam docela strach že když to vyjde tak mě potom třeba opustí.. Mít jizvy na prsou neni nic krásnýho :(

Nevim co mam dělat.. tolik bych chtěla malý, pevný prsa.. Tolik bych chtěla, aby mě přestaly bolet záda.. Poraďte..

S jídlem mi to zase jde líp :) už tolik nežeru :) a i když docela jim, tak nepřibíram, naopak: zhubla jsem 1,5 kg :)
Musim se ještě víc omezit.. musim začít víc cvičit! Včera/dnes o půlnoci jsem cvičila :D blázen :D

Zlatíčka, užijte si zbytek víkendu :-*


1. Máj, lásky čas..

1. května 2012 v 10:32 | Michaela |  Michaela
Zlatíčka,
i když mam teď volno tak nestíham :D hrůza fakt.. samí lítání..

Tak co, myslíte, že dneska dostanete pusu pod rozkvetlým stromem? :) Já to mám slíbený, ale za ty 3 roky to ani jednou nevyšlo a dostávala jsem opožděný pusy, tak doufam, že dneska se to poprví povede :D

Jak jste si užili čarodějnice? :) Já ještě žiju, divim se, že mě tam nehodili :D Dělali jsme včera oheň a grilovali a bylo to super :) Až na to moje přežírání! Ale aspoň jsem nechlastala :) Byla jsem jediná střízlivá :D Ostatní měli dost :D Pořád se chtěli objímat :D Ale jo, bylo to fajn :) I když tam přišlo možná až moc lidí a někteří ani nebyli zvaní a jen tak se tam přivtírli.. ale i tak :) Všichni se mě snažili opít, ale já se nenechala :) Sem dobrá :D

Dneska jsem se vážila.. mam pořád tak nějak stejně :/ Co se divim po tom včerejšim přežírání.. necelá půlka "hermouše na grilu", kousek grilovanýho kuřecího masa, jeden opečenej chleba (necelej, kámoška mi pomohla :D) a 1/3 opečenýho rohlíku.. Prostě prase sem!!! No a jinak váha: hnusných 66,5 kg!

Včera mě dost dostala jedna holka. Když jsem stála na zastávce, přišla tam taková princeznička od nás ze sídliště. Blond vlásky až po zadek, úžasně hubená, měla na sobě krásný šatičky a úžasný botky. Všichni po ní pokukovali a já si připadala jak ta nejtlustší na světě. Chtělo se mi strašně brečet. Ale když jsem jela domů, udělalo se mi zase o trochu líp. Jela se mnou jedna holka od nás z baráku. Dřív chodila s mím přítelem. Měla na sobě sukni, ale zadek měla tak 3x větší než já. A ty nohy jak soudky :D a na břiše ještě větší pneu než mam já :D Sem zlá já vim, ale aspoň něco mi zlepšilo náladu.

Berušky, užívejte si ten zamilovaný den a hlavně ho neberte nějak depresivně! ♥