Listopad 2011

28. listopadu

28. listopadu 2011 v 21:50 | Michaela |  My diet
Cítím se...
...hrozně. Je mi zle ze sebe samotny i z okolí. Proč to všechno pořád dělam? Proč trápim nás oba?
Asi mi něco chybí.. Potřebuju aby mi někdo dával lásku. Abych to viděla, cítila. Ne jen aby žil vedle mě.
Chci být rozmazlovaná, pořád, z lásky.. Ne jen když chce to jedno. Povídat si několik hodin o tom, kde
jsme spolu byli, jak to bylo krásný, co pro sebe vlastně znamenáme..
Chybí mi ty starý časy, kdy tohle všechno bylo automatický.
Musím se změnit. Oba by jsme měli.
...Slíbil to...
Tolikrát!
Nechci už být zlá. Chci být ta nejlepší. Ale nemám žádnou jistotu. Asi proto mi to nejde.
I kdyby si tohle přečetl, stejně se nad tim nezamyslí.
Stejně se nic nezmění. Bude to dál stereotyp a nikdy se pořádně neprojeví


Oběhnu vás jindy, nestíhám :-*

27. listopadu

27. listopadu 2011 v 11:34 | Michaela |  My diet
Poslední dobou to jídlo pěkně podělávam. Třeba teď sem si dala perník :( včera a dnes ráno jsem snědla tolik Margot bombonů... fuj stydim se..

Včera proběhlo seznámení s babičkou pana L. :D tak moc jsem se smála :D má dobrý hlášky :D
Před chvílí sem napsala na nějakej inzerát o prodeji adipexu.. je to na 3 měsíce a oproti jinejm inzerátům se mi to zdálo dost levný. Jinde nabízej 90 tbl. za 1500 a víc a já jsem objevila za 900 kč :) Teď doufám, že ho ještě bude mít, protože ten inzerát byl z 19.11. což už je přes týden :/

Začínam se bát Vánoc.. CUKROVÍ.. hlavně kokosový kuličky.. miluju je..


EDIT: spletla jsem se :D je dokonce jen za 600 kč :D

Help

26. listopadu 2011 v 20:58 | Michaela |  Michaela
Potřebuju NUTNĚ někde sehnat Adipex.. aspoň na měsíc. Nevíte o něčem prosím?

Bad

25. listopadu 2011 v 21:02 | Michaela |  Michaela
Když jsem byla malá, představovala jsem si, že si mě jednou najde nějaký hodný princ. Bude mě milovat. Bude si mě hýčkat a rozmazlovat. Budu v jeho očích ta jediná a nejkrásnější princezna. Z mých chyb udělá přednosti. Bude mi věrný, nikdy nebude lhát a nebude pít. Budeme mít spolu děti a psa, krásnej barák. Dokonalej, spokojenej život, dokud nás smrt nerozdělí.

Když mi bylo čerstvých 15, potkala jsem svého prince. Nikdy předtím jsem nebyla šťastnější. Byl tak hodnej a pozornej. A teď jsou to jen samí hádky. Nedokáže pochopit, že mi ublížil. Jsem zlá, histerická, agresivní, mám jedovatý poznámky a pořád dokola řeším to, co už jsme řešili tolikrát. Asi proto, že to nedokážu jen tak přejít. Tolik mě to zranilo. Nejde nad tím jen tak mávnout rukou. Nemůžu skoro vůbec spát, protože na to pořád musím myslet, nedokážu se na něco delší dobu soustředit. Pořád se přetvařuju, přece nikdo neuvidí že trpím. Pak část noci probrečím do polštáře. Ráno vstanu opuchlá a během hodiny ze sebe musím zase udělat tu namejkapovanou holku, která se ve škole i doma musí pořád usmívat. Všichni si myslí, že mám dokonalej život, protože to vypadá, že dostanu vše co chci. Ale nikdo nevidí jak prosím o pomoc.
Chci být ta milovaná a rozmazlovaná holka, chci, aby ze mě nemohl spustit oči. Aby do mě byl šíleně zamilovanej. Aby byl pro mě schopnej udělat vše. Aby mě vždy podržel a ne jen na mě křičel. Aby mě rád ukazoval....

Jenže tak to nikdy nebude. Kdo by chtěl rozmazlovat sádlo na břiše? Kdo by se mohl pořád koukat na takovou oplácanou zrůdičku s fialovýma pytlema pod očima? Kdo by se chtěl ukazovat s takovym strašidlem?

Musím to změnit, musím zhubnout!25. listopadu

25. listopadu 2011 v 18:41 | Michaela |  My diet
Tvarohová buchta byla dobrá, kobliha taky!!
Ku*va.. teď si to budu vyčítat.

Zase blbá nálada. Všechno ku*vim. Jsem moc nedůvěřivá, pořád něco hledám.
Přála bych "někomu" aby byl na chvíli v mojí kůži, aby se cítil jako já!
Aspoň by potom někdo pochopil, proč sem taková!


24. listopadu

24. listopadu 2011 v 18:25 | Michaela |  My diet
Dneček už je o něco lepší. Až na tu školu. Totálně to podělávam. Dneska do 16:10 ale měli jsme tělák a naše skvělá paní učitelka nás pustila o hodinu dřív :) aspoň něco pozitivního.

Jídlo taky nějak překonávam. Jim normálně, hlavně se snažim snídat :) Zatim už týden každý ráno snídam (bílý jogurt + oves. vločky). No tak to snad nějak omezim během dne :)


0.4 - Brunette

24. listopadu 2011 v 18:16 | Michaela |  Thinspiration
0.3 - Blond

24. listopadu 2011 v 18:08 | Michaela |  Thinspiration
23. listopadu

23. listopadu 2011 v 19:50 | Michaela |  My diet
Zase se cpu. Pořád budu ta tlustá pipka, která se nikomu nelíbí a do žádných pěkných hadrů se nevleze. Všichni se mě budou jen štítit, protože jen se mě dotknou, rozklepe se mi špek na břiše! :( Fakt hnus. Navíc sem nafouklá jak balonek.
A ještě k tomu histerka!!! Vadim i sama sobě, asi se půjdu léčit. Jsem podezíravá. Ale mám k tomu důvody. Jsem magor, vím to. Ale nikdo mě nechápe!! Nikdo neví, co cítím :( Asi půjdu skočit.


Třeba jednou...

22. listopadu

22. listopadu 2011 v 15:49 | Michaela |  My diet
Mám už jen pár dní (možná týdnů) na to, abych co nejvíc zhubla. Až si půjdu nakupovat oblečení k vánocům, chci být do něj hubenější. Chci si koupit malé velikosti, chci v něm vypadat dobře. Nechci pořád kontrolovat, jestli mi někde neleze špek! Musim se do toho pořádně opřít :) ale to bez Vás nezvládnu :-*