15. záři

15. září 2011 v 18:58 | Michaela |  My diet
Ahoj dámy,
chci se vám omluvit, že jsem tu teď dlouho nebyla. Škola, škola, pan L. a zase škola.

S panem L. už je to celkem dobrý, i když z toho víkendu se vzpamatovávam ještě teď. Pořád se sice hádáme, ale oba víme, že tu krizi chceme a musíme překonat. Už se s nim nechci hádat a hlavně o něj nechci přijít.
V úterý mi hodil prstýnek do trávy. Byl od něj. To jediný co mi zůstalo (2 náramky už jsem stratila :( :D). Hledala sem ho sama, s nějakejma malejma dětma, který šli kolem, s nim a včera i s kámošem :( a nic. Hned mi řekl, že dostanu novej :) O víkendu by jsme mohli být konečně spolu :) (dneska jsme se viděli 5 minut a včera 20 minut).
Včera jsme měli takový to měsíční výročí, který vůbec neslavíme (po takový době už jen roky :D) a většinou si na něj ani jeden z nás nevzpomene. Výjimečně jsme si vzpoměli oba :) večer mi napsal krásný smsky :) O tom, jak mě miluje, jak je se mnou ten nejšťastnější, že to chce překonat, že o mě nechce nikdy přijít :) Doufám, že mu to vydrží :)

Dneska se mě učitelka zeptala jestli jsem náhodou nezhubla :D udělala mi radost :) sem jí řekla že 6 kg a hned vyzvídala jak jsem to udělala :D co sem jí měla říct?? že moc nejím? to by mě asi zabila :D řekla sem jen že sem přestala jíst sladký a občas jezdím na rotopedu :D

Jinak od soboty, možná až od pondělí začínam držet něco jako zelnou dietku :D budu jíst i trochu normální jídla, ale jen občas. Hlavní bude zelí :) moc mi chutná takže žádnej problém :) jen pan L. říkal že jestli to myslím vážně tak ať nechodím protože zelí nadýmá :D magor :D kámoška mi to rozmlouvala že jsem blbá, že se ničim.. moje věc!! ale mam jí ráda :)

Jídelníček nepřidám, protože poslední dny byli tak chaotický, že si vůbec nepamatuju co jsem jedla :D ale vim že toho moc nebylo :)

Chci vám všem moc poděkovat za to, jak mi pomáháte :-* Miluju vás :)


Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí.. To jsem pocítila tenhle celý týden ve škole :) ale byla to příjemná bolest :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama