7. srpna

7. srpna 2011 v 9:16 | Michaela |  My diet
Ahoj děvčata,
včera to bylo nějaké chaotické. Byla jsem asi 2 hodiny venku s kamarádem a pak mi volala tchyně ať za ní přijedeme do práce (dělá v hospodě). Tak jsem počkala na pana L. (byl v práci) a vyrazili jsme. Celou cestu jsme se hádali, protože byl protivnej. Tahá si domu problémy z práce a odnášim to já. Zajímavý že na ostatní je vždy milej jen já a jeho máma to vždy odneseme. Když jsme tam přijeli, chvíli se nás snažila tchyně udobřit, ale pak začala hádka ve třech: pan L. byl naštvanej na mě a já na něj. Choval se ke svý mámě hnusně, tak mi řekla, abych mu jednu flákla. Tak sem mu jednu vrazila (nebyla tak velká), urazil se a šel ven. S jeho mámou jsme ho nechaly a probíraly jsme, jak ho uklidnit. Když se ani za 10 minut nevrátil dovnitř, šla máma za nim. Seřvala ho, že je protivnej a unavenej a nedokáže si odpočinout, protože když přijde z práce, jde hned za mnou. Ale ona si neuvědomuje že někdy jde hned z práce za ní do práce a pomáhá jí tam v hospodě. Nakonec ho to přešlo, přišel za mnou a začal se ke mě tulit. Jeho máma každou chvilku brečela. Když nás viděla jak se tulíme, když si uvědomila, že její syn už je velkej a nepotřebuje jí tolik ale spíš mě, když začala že je hrozná tchyně a já sem jí musela ujišťovat, že to tak neni :D Hlavně že mi tam pokaždý nalejvá víno (někdy i vodku :D). Ale nejkrásnější bylo, když mi pan L. zpíval do ucha Michala Davida (on je tak roztomilej když mi zpívá :) :D). Nakonec sme byli všichni v klidu a spokojení.

Já vim, je to dlouhý a nikdo to číst nebude, ale potřebovala jsem se vypsat :D

Včera sem ten jídelníček docela po**ala. Fakt odstřelit mě, jsem neponaučitelná :D Ale když jsem ráno stoupla na váhu málem to se mnou seklo :D vůbec sem nechápala jakto že to kleslo :D

Sobota 6. 7.
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: mini porce rizota (rýže, kuř. maso, kukuřice, 2 plátky sýru Eidam 30%)
Svačina: nic
Večeře: nic

Mimo: nektarinka, 2 čoko bombony (!!!), 1 kousek jablečný buchty

Pití: 1 l čaje HANNASAKI Prim, 2 l vody, 0,3 l červenýho vína :D

Pohyb: nic.. sakra :D

Když jsem ráno stoupla na váhu ukázalo se mi tam krásné nižší číslo :)

63,9 (-0,6) kg


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saucy Saucy | Web | 7. srpna 2011 v 10:05 | Reagovat

To je mi líto že se s přítelem hádáte, my se včera taky pohádaly protože byl unavenej z práce a zlost si vylejval na mě... Takže chápu jak ti je..

2 Michaela Michaela | Web | 7. srpna 2011 v 10:09 | Reagovat

Tak to máme podobný.. nesnášim tu jeho práci.. je mi líto že jsme se za posledních 10 dnů asi 7x pohádali..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama